“Секундочку!” У Полторака і Зеленського пояснили інцидент на публіці

“Секундочку!” У Полторака і Зеленського пояснили інцидент на публіці

Президент України Володимир Зеленський не штовхав міністра оборони Степана Полторака, як це могло здатися на відео.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов після спілкування з міністром.

Повідомляє akcent.info

“Тільки що спілкувався з міністром оборони Степаном Полтораком. Говорили про вражаюче відео його зустрічі з президентом в Міністерстві оборони на презентації житлових модулів. При зйомці зі спини з відстані видно, що президент Зеленський різко розвернувся і зробив різкий жест в бік міністра або навіть штовхнув. Однак Полторак сказав, що ніякого інциденту не сталося”, – написав він.

“З його слів справа була так. Після привітання міністра і начальника Генштабу Хомчака, президент підійшов до заступників голови ОП Рябошапки і Тимошенка. Мабуть, президент хотів щось їм сказати наодинці з іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав “Секундочку!” – додав Бутусов.

Сказано це було, за словами міністра, коректно, без чогось загрозливого. Після кількох слів, зустріч нібито пішла за планом.

Зеленський відштовхнув Полторака

У коментарі InfoResist прес-секретар міністра оборони Вікторія Кушнір заявила: “Інформація не відповідає дійсності. Він і Хомчак зробили крок назад, щоб президент поспілкувався із заступником глави офісу президента”.

Кушнір додала, що президент жестикулював. “Діалог був конструктивним протягом всієї зустрічі”, – сказала вона.

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка також роз’яснив, що між Зеленським та Полтораком не було ніякого конфлікту і тим більше поштовху.

“Повна нісенітниця. Не було ніякого поштовху. Полторак сам відійшов. Ми говорили про терміновий дзвінок і президент попросив Степана Полторака почекати. І все”, – сказав Рябошапка “Українським Новинам”.

Крім того, начальниця Центральної телерадіостудії МО України Яна Холодна в Facebook прокоментувала інцидент з міністром.

“Доповідаю. Степан Полторак почуває себе прекрасно. Має гарний настрій. І з подивом дізнався всі ті новини, які поширили наші ЗМІ. Саме в цей момент я доповідала по нашій роботі і тут понеслася …. Володимир Зеленський вдарив міністра оборони. Шановні, ви серйозно? Ми що живемо в якомусь первісному суспільстві? Хіба таке можливо в правовій державі? ” – написала вона.