Розвідка США: В РФ зараз у паніці на коліні клепають план, “Що робити далі”

Розвідка США: В РФ зараз у паніці на коліні клепають план, “Що робити далі”

Судячи із того, що відбувється зараз, командування військ РФ повністю імпровізує поки в бункерах розмірковують над новою стратегією.

Таку ж інформацію підтверджує Керівник розвідки США Вільям Бьорнс. Аналітик припускає, що Росія зараз зажовує тему війни через переговори з Україною задля тактичної вигоди, тому що якоїсь стійкої, незмінної мети у цій війні у Путіна немає. 

Такі аналітичні дані було висловлено у виступі в комітеті Сенату з розвідки 10 березня.

“З огляду на те, як діяв Путін раніше, і що він вважає неприпустимим зробити щось, що може виглядати як слабкість, що треба поступитися чи визнати помилки – це, мабуть, непевна авантюра”, – сказав Бьорнс. Радник з нацбезпеки США часів Трампа вірить у шанс України перемогти

Сьоггдні Путін намагається спроектувати та реалізувати у своїй країні “пропагандистську бульбашку”, для людей створюють інформаційний вакуум і накачують його міфами, але навряд чи у нього вийде повністю ізолювати росіян від звісток про реальний стан справ як з війною, так і з російською економікою. Навіть, якщо це тимчасово спрацює, то виключно через страх потрапити під репресії, одна зважаючи на економічні трансформації в країні, цього страху щодень буде менше.

Саме тому російський народ має бути свідомим в тому, що в подальшому гайки закручуватимуться ще більше ставлячи перед путінським режимом проблему “А що робити із ув’язненими ворогами народу?”. Ми можемо спостерігати відновлення практики спецтаборів, а далі й повернення смертної кари.

Разом із тим більше 20 років перебування при владі зробило верхівку країни залежною від неї. Це в буквальному розумінні хворі люди, які заради збереження влади зратні нв вчинки за межею етики й моралі. Бьорнс вважає, що США важливо серйозно сприймати ризик потенційного застосування Росією хімічної зброї – як “під фальшивим прапором”, так навіть і безпосередньо.

“Як вам усім добре відомо, це частина російської методички. Вони вже застосовували хімічну зброю проти власних громадян, вони щонайменш заохочували це у Сирії і не тільки. Тому до цього варто поставитися серйозно”, – зазначив очільник розвідки. 

На його думку, у даному випадку Заходу вдалося правильно підготуватися до інформаційних стратегій РФ і заздалегідь підірвати пропагандистські розрахунки Кремля, продемонструвавши світу, хто є агресором.

Бьорнс також вважає, що Путін недооцінив масштаби можливих західних санкцій, коли зважував наслідки для російської економіки.