РосЗМІ наробили сміху “відправивши” на Євробачення-2020 від РФ співака з України

РосЗМІ наробили сміху “відправивши” на Євробачення-2020 від РФ співака з України

Російські ЗМІ повідомили, що на Євробаченні-2020 у Роттердамі РФ представить 35-річний співак Олександр Панайотов, який народився в Запоріжжі. Невдовзі артист спростував інформацію та гнівно відповів на чутки.

Фейкову новину опублікувало видання Starhit. На особистій сторінці в Instagram Панайотов запевнив, що поки невідомо, хто вирушить від Росії на конкурс. Він також уточнив, що поширення подібних тверджень є цинічним.

“Вчора повідомили, що я нібито стану представником від Росії на Євробаченні. А сьогодні ЗМІ розтиражували цей фейк. Єдине джерело, яке достовірно оголосить учасника від Росії, – це “Перший канал”, який ніякої інформації не давав. Я теж жодними даними не володію. Не знаю хто (а головне навіщо) це робить, це дуже цинічно”, – висловився Олександр.

ЗМІ також повідомили, що пісню, з якою артист виступить на музичному конкурсі, поки не презентували, а нібито вибрати композицію для Євробачення Панайотову допомагав його продюсер Григорій Лепс.

Як пише видання, співак намагався потрапити на Євробачення з 2005 року, а у 2008-му в національному відборі він поступився першістю Дімі Білану. Через кілька років Панайотов знову спробував свої сили, однак тоді вибрали Юлію Самойлову.

Зазначимо, що Олександр Панайтов народився в Запоріжжі, а здобув освіту в Києві. Популярність до нього прийшла у 2003 році після участі в російському шоу “Народний артист”. Відтоді Панайотов неодноразово брав участь у різних проєктах у РФ.