Російський економіст: Раджу негайно покидати Росію і виводити з неї накопичення. Її руйнуватимуть навіть після війни

Російський економіст: Раджу негайно покидати Росію і виводити з неї накопичення. Її руйнуватимуть навіть після війни

Російські економісти дають вкрай апокаліптичний прогноз Росії, як країні. Зокрема економіст Андрій Мовчан сказав прямим текстом: “Раджу покидати Росію і виводити з неї накопичення”.

Захід продовжить руйнувати економіку РФ навіть після закінчення війни, вважає експерт.

Відомий російський економіст дав велике інтерв’ю програмі “Повітря” на каналі “Ходорковський LIVE”. Ось його основні прогнози:

Зупинка війни або зміна політики не є метою санкцій. Мета – зниження економічного рівня країні в довгостроковій перспективі.

20 років підряд Росія запекло озброювалася. Її військовий потенціал вищий, ніж у усіх країн НАТО, що знаходяться в Європі. Захід упустив цей час.

Держава і далі перекладатиме російську економіку на військові рейки.

Бізнес зможе вижити тільки за рахунок тісного зв’язку з державою.

Зарубіжні компанії, що пішли з Росії, тільки виграють, тому що купівельна здатність населення сильно впаде. А торгівля в Росії стає токсичним чинником і знижує ціну акцій компаній.

Кількість безробітних в Росії до кінця цього року передбачити неможливо.

Рекомендацій по економічній поведінці для росіян немає і не може бути: ситуація у багато унікальна. Історія не знає експериментів такого масштабу по згортанню відносної розвиненої економіки.
Усім, хто має можливістю покинути Росію і вивезти свої накопичення, краще зробити це.

Росію може покинути близько 1 млн чоловік. З’являтимуться інститути допомоги для тих, що від’їжджають, їм даватимуть притулок.

Китай користуватиметься Росією абсолютно безжально, по повній