Росія йде на дно. Ранок в кремлі розпочався з економічних потрясінь. Зажеврів кінець правління Путіна

Росія йде на дно. Ранок в кремлі розпочався з економічних потрясінь. Зажеврів кінець правління Путіна

Серед “винуватців” різкого обвалу вартості “чорного золота” – Америка зі своїм сланцем, а також Саудівська Аравія.

Ціна на нафту “пробила” річний мінімум. Про це свідчать останні дані торгів, повідомляє “Діалог.UA“.

У п’ятницю, 23 листопада, до 17:00 за київським часом котирування на Brent впали до 59,02 долара за барель, а на WTI – до 51,12 долара. Варто відзначити, що тижневе зниження ціни стало вже сьомим поспіль.

Ціна на нафту опустилася нижче $ 60 за барель вперше з листопада 2017 року.

“Ми пробили вниз деякі рівні технічної підтримки, тому може спостерігатися швидке закриття” лонгів “. Схоже, нас чекає ще один період різких коливань “, – зазначив головний ринковий стратег CMC Markets по АТР.

Примітно, що президент США Дональд Трамп назвав таке падіння цін на нафту “шикарним” і подякував за це Саудівську Аравію.

У свою чергу, в Росії заявили, що ціни на нафту в довгостроковій перспективі серйозно знизяться приблизно до $ 50.

До речі, російські ЗМІ відзначають, що на ринку нафтових ф’ючерсів США сформувався «смертельний хрест» – ситуація з технічного аналізу, коли короткострокова змінна середня ціна активу опускається нижче довгостроковій

Раніше експерт закликав стежити за курсом рубля і цінами на нафту, зазначивши: “Для тих хто не розуміє, що відбувається, коротко поясню, тому що всі інші новини не мають ніякого значення.

На одній шальці терезів ресурси Кремля, на інший – ресурси населення Росії: США б’ють санкціями за ресурсами Кремля, а Кремль у відповідь відшкодовує збитки з ресурсів населення Росії. Звідси все нові податки (ПДВ, бензини, пенсійні реформи, податок на самозайнятих і т. Д) “.

Аналітики переконані: час працює проти путінської Росії. І як тільки закінчаться ресурси населення, і Кремлю буде нічим відшкодовувати збитки, режим впаде.