РФ на Донбасі  використовує символіку ОБСЄ для проведення розвідки

РФ на Донбасі використовує символіку ОБСЄ для проведення розвідки

Російські окупанти на Донбасі здійснюють розвідку, використовуючи як прикриття безпілотні літальні апарати СММ ОБСЄ. Про це повідомляє прес-служба ООС.

У штабі ООС підкреслюють, що окупанти не гребують використовувати проти українських солдатів найбрудніші прийоми і вдосконалюють тактику ведення бою “з-за спини”.

“Черговим показовим проявом нехтування будь-якими правилами та домовленостями стало використання збройними формуваннями Російської Федерації безпілотників для здійснення повітряної розвідки та коректування вогню артилерії і мінометів одночасно з виконанням спостережних польотів безпілотниками СММ ОБСЄ”, – йдеться в повідомленні.

Протягом минулого тижня представники ОБСЄ повідомили про запуск 6 своїх безпілотників у районі ділянки розведення сил і засобів “Золоте” і в 5-км зоні навколо нього з тривалістю польотів 2 – 4 години. У той же час було зафіксовано 7 безпілотників бойовиків, які застосовувалися ними на тій же території.

Зазначається, що статистика за вказаний час є показовою, оскільки тоді збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків. Таким чином окупанти використовують ОБСЄ як прикриття.

“Честь і гідність військового, серед іншого, вимагає дотримуватися взятих на себе зобов’язань і домовленостей, втім, такі чесноти ніколи не були притаманні російським окупантам”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українським військовим надали важкі бронеавтомобілі «Козак-2» без озброєння і кулеметних верстатів, які необхідні для встановлення на техніку великокаліберної зброї.