Простий дідівський спосіб пошуку золота на річці

Простий дідівський спосіб пошуку золота на річці

Сьогодні пи розкажемо про метод пошуку золота ще старим дідівським способом. Звісно те чого немає і знайти неможливо, але якщо у вас є інформація, що річка розмиває золотовмісну породу то у всякому разі зможете перевірити цю інформаці на предмет достовірності.

Отже, коротенько про місця на річці, де варто шукати золото, якщо воно там є, або ви хочете перевірити чи є воно впринципі. Плюс опишемо ряд перевірених підказок за допомогою яких ви точно зможете знайти своє золото.

Пошук золота на річках в “перевірених” місцях

На річці крім каменів і валунів є ще і розломи, тріщини, ями і поглиблення. Такі місця складно знайти дивлячись на річку з берега. І все тому, що на поверхні річки вода абсолютно рівна. Такі тріщини можна знайти або ногами якщо у вас є можливість ходити по річці або використовуючи техніку зондування дна, такий метод буде більш витратним оскільки вимагає спеціалізованого обладнання і загалом в подальшому при видобутку золота.

Ще одним способом виявити такі тріщини може допомогти металошукач оскільки в таких місцях накопичуватися золото фракціями маленьких розкиданих піщинок і виходить концентрат, на який вже здатний зреагувати металошукач, так само в таких тріщинах можуть виявитися і досить великі самородки на які теж може спрацювати металошукач. Загалом при дослідженні річки варто користуватися металошукачем.

Такі поглиблення, тріщини зручно опрацьовувати на висохлих руслах річок. Подібне русло мріє знайти будь-який золотошукач.

Крім річок подібні тріщини і ями можуть бути і на суші. Наприклад біля підніжжя гори або пагорба де є золото варто особливу увагу звернути на дно ярів і ям. Хоч ці місця і знаходяться на суші але принцип той же. Під дією розширення льоду, талих вод золото повзе в низ по горі застряє в природних пастках.

Але і це ще не все, на самій скелі, гори в її природних тріщинах, виступах також збирається золото. Тому варто звертати увагу і на них. Зрозуміло до них буде складніше підібратися але залишати їх без уваги теж не варто.