Повної ратифікації делегації РФ в ПАРЄ сьогодні не буде, одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем, – нардеп Ар’єв

Повної ратифікації делегації РФ в ПАРЄ сьогодні не буде, одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем, – нардеп Ар’єв

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи надіслав питання про статус депутатів російського парламенту Венеціанській комісії. Про це написав у Facebook делегат від України Володимир Ар’єв, чию апеляцію розглядав комітет, передають Патріоти України.

“Трохи попсували свято росіянам. Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що заперечення повноважень російської делегації із процедурних причин залишається в силі, і одноголосно надіслав до Венеціанської комісії на вивчення питання: чи є депутатами ті, хто обрані в російський парламент за допомогою голосів Криму в одномандатному окрузі РФ (за партійними списками)? Тобто повної ратифікації російської делегації сьогодні не буде, одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем”, – повідомив Ар’єв.

За його словами, російські делегати обіцяли не брати участі в роботі органів ПАРЄ до остаточного підтвердження повноважень. “Отже, перевіримо їх на дотримання слова”, – додав український парламентарій. 

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!