Полякова наробила галасу в мережах: Мовного питання немає, його качають ботоферми у Фейсбуці і політики

Полякова наробила галасу в мережах: Мовного питання немає, його качають ботоферми у Фейсбуці і політики

В мережі прокотилась хвиля дискусій щодо відношення Ольги Полякової до мовного питання.

Українська співачка Ольга Полякова заявила, що в Україні ніхто не утискає українську мову, а мовне питання – це тема, розгойдана політиками та «ботами» в соцмережах.

«Зараз вже й кіно розвивається. Ми всі зараз працюємо на телебаченні: я сиджу в журі, я працюю ведучою, я це роблю українською мовою і це нормально. Кіно знімають вже дуже давно українською мовою і це нормально. Ви знаєте… Чому Олексій Суханов російський журналіст приїхав до України і вивчив мову, а десятки етнічних українців не можуть вивчити мову? Можуть, просто на це питання не треба давити. Не треба педалювати. Воно і так вже потроху все переростає», – сказала співачка в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Вона зазначила, що сучасна українська молодь – україномовна.

«Вони зараз знімають блоги, вони роблять українську нову музику, вони пробираються в шоубізнес і вони україномовні. Дайте час, дайте змогу соціальним ліфтам. Не треба педалювати і кричати «О, російську мову». У нас ніхто не пресує російську мову. Я вам кажу, як співачка, яка зібрала 35 тис., співаючи виключно російськомовні пісні. Ніхто не пресує російську мову», – наголосила Полякова.

За її словами, в українському суспільстві немає мовного питання, тому що цю тему розхитують політики і «боти».

«От ви сказали про Німеччину, це велика країна. А дивіться – Словаччина, вони говорять словацькою. В Чехії, маленька країна, говорять чеською. В Угорщині – угорською. Чого це країна, здоровенна Україна, не повинна мати своєї національної мови. Що це за дурне питання? Це повинна бути державна мова – так, але російську мову, я як російськомовна співачка кажу вам, ніхто її тут не утискає. І цього питання немає в суспільстві. Його качають політики, його качають ботоферми в Facebook. Все», – підсумувала співачка.

Полякова: «Ніхто не пресує російську мову»! Мовного питання не існує в реальному житті.

Полякова: «Ніхто не пресує російську мову»! Мовного питання не існує в реальному житті. Воно не розділяє людей. Таке переконання в ефірі ток-шоу «Право на владу» висловила українська поп-зірка Оля Полякова, яка дуже багато гастролює Україною. «Я російськомовна співачка», – наголосила Полякова. – «Питання мови немає, його качають політики та боти у фейсбуці». Емоційний виступ поп-діви у політичному ток-шоу дивіться у відео.

Geplaatst door ПРАВО НА ВЛАДУ op Donderdag 6 februari 2020