Під виглядом заячої нори ховається 700 річна печера тамплієрів

Під виглядом заячої нори ховається 700 річна печера тамплієрів

Є країни, де вибираючись на природу, або гуляючи по лісі або на полі, можна побачити кролячі нори. Але іноді ці нори можуть бути не тим, чим здаються. У Великобританії на території приватного фермерського поля в Шропширі є нічим не приваблива нора. Однак, варто тільки в неї залізти, і виявляється що це вхід в цілу мережу печер, вік яких понад 700 років.

Вченими було встановлено, що ці стародавні печери є храмом тамплієрів, якщо хто не знає, то це древній релігійний орден, якого боялися європейські правителі і католицька церква.

Печера ховається на глибині одного метра під землею, і єдиним входом в її є ця нора.

Коли часи лицарів тамплієрів покинули її, то печерами стали користуватися друїди, язичники і інші релігійні секти.

Що ж їх всіх приваблювало в цій печері. Тільки одне, це можливість потай від усіх проводити свої обряди, церемонії і жертвопринесення.

Ці печери важко назвати великим відкриттям, господарі території вже давно знали про їх існування, але чомусь не повідомляли про це.

Проте одного разу, господарям території набридли постійні потоки туристів, які прагнули побачити печери і вони закрили в неї вхід.

Але завдяки Бірмінгемського фотографу Майклу Скотту ми можемо побачити, як виглядають ці печери зсередини. Коли він дізнався про ці печери, то знайшов спосіб проникнути і зняти їх зсередини.