ПАРЄ ШРЕДІНГЕРА: Клімкін пропонує Україні з друзями “відірватись” на російській делегації

ПАРЄ ШРЕДІНГЕРА: Клімкін пропонує Україні з друзями “відірватись” на російській делегації

Пам’ятаєте радянський мультик про Буратіно? «Пацієнт, швидше, живий, аніж мертвий?»

Так же нині і ПАРЄ. Рада Європи за статутом має захищати права людини, але на сьогодні перетворилася на інструмент для загравань з Росією, що обійшлося їй дуже дорого. Обранням Толстого ПАРЄ взагалі себе зганьбила і ще не раз пошкодує про це. Це як ляпас самим собі.

Тепер ПАРЄ в стані клінічної смерті, але припиняти боротися не варто. Зробити так, щоб наша думка там завжди була присутня, підтримувати дружбу з друзями і зробити життя нестерпним для російської делегації – все це можливо. І послідовно діставати Росію з приводу невиконання резолюцій ПАРЄ теж.

Тому не слід зникати з поля бою і залишати ПАРЄ, після програної битви можна і необхідно виграти війну.

Пам’ятаєте радянський мультик про Буратіно? «Пацієнт, швидше, живий, аніж мертвий?» 🙂 Так же нині і ПАРЄ. Рада Європи за статутом має захищати права людини, але на сьогодні перетворилася на інструмент для загравань з Росією, що обійшлося їй дуже дорого. Обранням Толстого ПАРЄ взагалі себе зганьбила і ще не раз пошкодує про це. Це як ляпас самим собі. Тепер ПАРЄ в стані клінічної смерті, але припиняти боротися не варто. Зробити так, щоб наша думка там завжди була присутня, підтримувати дружбу з друзями і зробити життя нестерпним для російської делегації – все це можливо. І послідовно діставати Росію з приводу невиконання резолюцій ПАРЄ теж. Тому не слід зникати з поля бою і залишати ПАРЄ, після програної битви можна і необхідно виграти війну.

Geplaatst door Pavlo Klimkin op Vrijdag 31 januari 2020