Ось як вилядає справжня екорозкіш: Bentley випустить перший електромобіль до 2025 року

Ось як вилядає справжня екорозкіш: Bentley випустить перший електромобіль до 2025 року

Дуже приємно, що імениті бренди масово переходять на створення екологічного виробництва. А надто приємно коли це роблять виробники автомобілів, що вносять левову частку в стан навколишнього середовища.

Британський автовиробник Bentley вважає, що до 2025 року на дорогах може з’явитися повністю електричний автомобіль з твердотільними батареями. Голова і виконавчий директор компанії Адріан Холлмарк заявив, що електрифікація відіграє вирішальну роль в майбутньому компанії, інформує Avtoblog.ua.

Автовиробник зазначає, що не планує встановлювати акумулятор і електродвигун на наявний продукт. 2025-й рік – найраніший строк, коли компанія зможе отримати електричний акумуляторний Bentley, що заслуговує на довіру. Тому наступний етап інвестицій автовиробника буде пов’язаний з цією електрифікацією.

Розповідаючи про плани Bentley, Халлмарк сказав, що збирається використовувати зроблену на замовлення версію архітектури PPE, спільно розроблену Porsche і Audi. Крім того, бренд може використовувати твердотільні акумулятори до середини 2020-х років, які при однаковій потужності приблизно на 30% легше літій-іонних. Акумуляторна батарея Jaguar I-Pace, наприклад, важить 720 кг, тому різниця в 220 кг має значення.