Ось чому жінкам треба обов’язково їсти халву…

Ось чому жінкам треба обов’язково їсти халву…

Халва – східна гостя, яка одна з перших з’явилася на наших столах. У той час, коли про пахлаву, лукум, нугу ми чули з вуст заморських жителів, халва вже скромно красувалася в вазочках під час чаювання.

Класична халва – соняшникова, але на прилавках магазинів можна зустріти кунжутну, мигдалеву або горіхову. Як добавки, найчастіше використовуються горіхи, мед, кокосова стружка, цукати, родзинки, сухофрукти та інше.

Корисні властивості халви

На сході існує думка, що помірне вживання халви сприяє відновленню сил, і тому жодне застілля не обходиться без цієї смакоти. З давніх-давен халву їли при головних болях, ослабленому імунітеті й перших ознаках застуди.

У східних країнах живе приказка «халва – солодкий і вірний шлях до материнського початку», адже молодій парі перед зачаттям дитини рекомендується поласувати даними солодощами.

Халва обов’язково має бути присутня в раціоні у вагітних жінок. У ній міститься високий відсоток фолієвої кислоти, яка позитивно впливає на розвиток малюка. Дуже корисна халва і для молодих матусь в період лактації. Вона робить молоко більш насиченим і вітамінізованим.

Халва – чудовий антиоксидант, що виводить токсичні речовини й сприяє нормалізації в роботі шлунково-кишкового тракту. Необхідні ласощі й людям поважного віку, оскільки компоненти, присутні в складі впливають на мозкову активність і серцево-судинну систему.

Халва активно використовується в косметології вже багато століть. Хочете гладку і шовковисту шкіру – зробіть масочку з халви й соку алое. Не забувайте балувати себе шматочком ароматної халви, адже щастя залежить від маленьких, але таких солодких приємностей.