Ордер на арешт Путіна робить візит Сі Цзіньпіна у Кремль “мокрою” спрвою – секретар РНБО

Ордер на арешт Путіна робить візит Сі Цзіньпіна у Кремль “мокрою” спрвою – секретар РНБО

Дуже схоже нате, що “вовчий білет”, який вчора виписали путіну почне ставати йому поперек горла вже від сьогоднішнього дня. Адже водити дружбу із офіційними міжнародними злочинцями несе не тільки репутаційні, але й цілком юридичні наслідки.

Після рішення суду в Гаазі видати ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна до Москви стане непростим завданням для китайських дипломатів. Таку думку висловив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону,

“Щодо оголошеного візиту лідера КНР до Москви: я думаю, що для Китаю наразі буде досить непроста ситуація. Непроста ситуація – (зустрітися – ред.) з людиною, яку підозрює Міжнародний кримінальний суд (МКС) у злочині стосовно українських дітей”, – пояснив свою точку зору Данілов.

Він зазначив, що хоча Китай і не є учасником Римського статуту МКС, все оно ця зустріч буде непростим завданням для Китаю і китайських дипломатів.

Крім цього, секретар РНБО назвав Путіна маніяком через систематичне вбивство українців. “За наказом Путіна на території України фізично вбито 500 дітей, які не брали участі в військових операціях, не мають стосунку до абсурду, який у РФ придумали. Путін – це серійний вбивця, це маніяк. Чому маніяк? Маніяк – це ж убивця, який повторно вбиває і отримує від цього насолоду”, – сказав Данілов.