ОЛЕГ ГОНЧАРУК: Медведчук за Стуса не матиме спокою ніколи!

ОЛЕГ ГОНЧАРУК: Медведчук за Стуса не матиме спокою ніколи!

Взявши на себе місію бути головою Платформи громад, перш за все приймаю те, що аби мати те, чого ми не маємо потрібно робити те, чого не робив. Якщо раніше на посаді голови ОДА працювати, працювати і ще раз працювати було найефективнішим, що я міг робити, то сьогодні, аби донести ідею нашої команди до людей я розумію, що потрібно більше говорити і пояснювати нашу позицію.

Про це в коментарі для LikeMe розповів голова партії “Платформа громад” Олег Гончарук, додавши наступне:

Відповідальність у суспільстві починається із сумлінної і якісної роботи кожного. Не дивно, якщо рухатись у правильному напрямі завжди буде протидія, а особливо в питаннях, коли твоя мета стосується розвитку твого краю в ключі української самоідентичності – то тим більше. Ми чітко усвідомлюємо, що маємо продовжувати справу тих, хто платили найдорожчим за здійснення цієї мрії. Один із них – Василь Стус.

Василя Стуса справедливо називають найбільшим духовним поетом України XX століття. Він обрав собі дорогу добра, честі і справедливості.

Сьогодні виповнюється 35 років від дня смерті цієї Великої Людини. Зі всіх сил нас намагаються переконати, ніби смерть Стуса була нещасним випадком, але аналізуючи факти з позиції сьогодення я абсолютно переконаний, що він був свідомо закатований. Більше того, той, хто виконував цей наказ та володів інформацією про справжні обставини й причину загадкової смерті Василя помер за не менш загадкових обставин.

На сьогоднішній день окремі імена учасників цих подій, як би старанно не замітали сліди є відомими. І зараз паскуди продовжують свою криваву роботу. Але, що примітно, навіть убитий ними Стут не дає їм спокою й сьогодні. Як приклад маємо позов всім відомого кума Путіна, який націлений на блокування можливості публікації книги «Справа Василя Стуса», маємо тотальне заперечення важливості справжніх українських цінносте, які є ключем до відновлення інформації про те ким ми є насправдні і хто кому старший брат.

Тому ми маємо розуміти з ким маємо справу і розраховувати свої сили таким чином, щоб відроджувати нашу історію і берегти пам’ять про наших справжніх героїв і при цьому, оволодівати та професійно користуватись інноваційними інструментами розвитку нашого краю.