ОГО… В ПІДТРИМКУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПІДТЯГНУВСЯ МАКАРЕВИЧ: “ВІН НЕ ЖЛОБ”

ОГО… В ПІДТРИМКУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПІДТЯГНУВСЯ МАКАРЕВИЧ: “ВІН НЕ ЖЛОБ”

Лідер легендарного гурту «Машина времени» абсолютно довіряє Володимиру Зеленському, бо той «не злодюга, не брехун і не жлоб». Пише ukrrain.com

Про це Андрій Макаревич сказав в інтерв’ю DW.

«Він (Зеленський – Ред.) мені дуже симпатичний. Я з ним знайомий. Ми познайомилися задовго до того, як з’явився фільм «Слуга народу». Мені подобається вся ця історія. Це красиво», – зазначив музикант.

Фронтмен «Машини времени» зауважив, що знає, з якими проблемами довелося зіткнутися Володимиру Зеленському.

«Це пов’язано з його командою. Команду просто так зібрати неможливо. Але мене заспокоює те, що, як мені здається, він сам знає про ці труднощі, і, напевно, краще, ніж я. Тож я можу побажати йому успіху. А деяким українцям бажаю не психувати», – наголосив Макаревич.

Він закликав громадян України, які «обрали хлопця з таким високим кредитом довіри», допомогти своєму президенту, щоб він «зробив те, що обіцяв».

За словами музиканта, український і російський і електорат дуже схожий у тому сенсі, що «усі хочуть дива в найближчі сім днів, а так не буває».

Обрання Зеленського президентом Макаревич назвав прогресом у плані демократії.

«Існує такий стереотип, що є якісь «спеціальні» люди, політики, професіонали, ось вони й повинні займатися політикою. А є всякі артисти, лікарі, художники, вони мають займатися своєю справою й не лізти в політику. А звідки ці професіонали взялися? Давайте подивимося, ким вони були, коли вони були молоді», – зазначив він.

Лідер гурту «Машина времени» вважає: якщо система вибудувана правильно, тоді нагорі може опинитися будь-яка освічена й порядна людина.

Водночас Макаревич відкинув пропозицію журналіста продовжити своїм прізвищем перелік відомих політиків «Рейган, Шварценеґґер…»

«Ніколи в житті. Мені це глибоко нецікаво», – сказав музикант.