Новорічне привітання Путіна стало катастрофою: «Алкаші – опора Росії»

Новорічне привітання Путіна стало катастрофою: «Алкаші – опора Росії»

Російський “Перший канал” відключив на своїй сторінці в YouTube коментарі під новорічним зверненням Володимира Путіна

У Росії “Перший канал” відключив коментарі під новорічним зверненням Путіна, що зібрав понад 70 тисяч “дізлайків”. Про це повідомив письменник Євген Шестаков. “Недолюбив народець нині кощеюшку. Поганих слів “Першому каналу” приніс, той все їх стер, коментарі відключив”, – написав він.

У Мережі ситуацію відверто висміяли. «Ось він, рузкий бунт нещадний», «Народні 86% підтримки», «Стало відомо, де знаходиться голка Кощія безстрокових термінів поспіль – це дізлайки», «Третього оговтаються, вагон лайків вивантажать… не переживайте», «Звідси висновок: алкаші – опора Росії», – пишуть користувачі.

Раніше росіяни висміяли в Мережі заяву Володимира Путіна про випробування ракети комплексу «Авангард», яка за його словами стала найкращим подарунком до Нового року для жителів Росії. Про цю ракету з гіперзвуковим планують крилатим блоком, «невразливою для сьогоднішніх і перспективних засобів ППО і ПРО», Путін кілька місяців тому розповідав в посланні до Федеральних зборів.

В ході випробувань ракета була випущена з території Оренбурзької області і вразила умовну ціль на Камчатці.

Нещодавно також Володимир Путін осоромився, зробивши дивна заява про теракти. Президент РФ під час закритої частини зустрічі з членами РПЛ відповів на питання про справу «терористичного співтовариства« Мережа »:« Нам що з вами, мало терактів десь там?».

У Мережі висловлювання президента РФ підняли на сміх, його тепер зневажливо називають «дідом». «Від нього це звучить як загроза народу», «тобто дід визнав що теракти десь там є ГБшнимі провокаціями?», «Дід винайшов машину часу – після 2018 настане 1937», «ага, в Рязані цукор не вибухнув», « що, дід вирішив нам терактів підкинути?», – пишуть користувачі