Нові таємниці Шамбали

Нові таємниці Шамбали

Про Шамбалу – загадкову країну, де зберігаються сокровенні знання про її світ, відомо багато і одночасно трохи. Багато говориться і пишеться про неї. Трохи – тому що залишаються нерозгадані таємниці.

Про це пише Екоінвест за матеріалами SWAN.

Традиційно Шамбала представляється країною, що створена високорозвиненою цивілізацією, яка вціліла після Всесвітнього потопу.

У Тибеті, на високих гірських вершинах, оповитих хмарами, була заснована країна, яка була панівною на Землі 144 000 років, названих Золотим століттям. За переказами, жителі Шамбали володіли незвичайними знаннями і технологіями. Це духовний центр планети, де жили (або живуть?) Хранителі таємних знань про те, як панувати над світом.

Шлях в загадкову Шамбалу шукали багато людей, в тому числі спеціальні гітлерівські загони Аненербе. Російський учений і дослідник першої половини XX століття Микола Реріх, побувавши в тих місцях, відзначав наявність дивних знаків, про які тибетці вважали за краще не говорити, зустрічі з дивними людьми, які невідомо звідки приходили і невідомо куди зникали. Він пов’язував воєдино легенди про Шамбалу і про Біловоддя – таємничу країну на Алтаї, куди безслідно пішли російські старовіри.

Скептики стверджують, що Шамбала, так само як і Біловоддя, це відображення вічних мрій людства про світ справедливості. А міф про таємні знання – не більше ніж міф.

Пошуки Шамбали тривали: в 2004-2005 рр. дослідженням займалася експедиція Географічного товариства. Експедиція довела, що у високогір’ї, на стику територій Індії та Китаю, колись існувала реальна країна Шанг-Шунга. Звідти по всьому Тибету поширювалося езотеричне вчення йоги.

Виходить, таємниць більше немає? Виявляється, є . У відкритому звіті експедиції відзначаються незрозумілі явища, наприклад, крапки, що світяться, поява променя світла невідомого походження, міражі, дивна поведінка людей і тварин. Приголомшили науковців і численні печери з розгалуженими ходами, включаючи такі, що йдуть вертикально вниз, залишеним посудом і предметами незрозумілого призначення. Виходить, підземні міста існували в дійсності.

Ймовірно Шамбала зберігає що довго зберігатиме свої таємниці оскільки про них і не дуже хочуть розповідати.