Німеччина, Чехія, Словаччина і Угорщина! Уже з березня на заробітчан чекають приємні новини

Німеччина, Чехія, Словаччина і Угорщина! Уже з березня на заробітчан чекають приємні новини

Ймовірно вже найближчим часом може відбутися ще одна хвиля відтоку ртудових ресурсів України. Попри заяви уряду, щодо покращення ситуації в середині країни, відчутних якісних змін не спостерігається.

У лютому чимало українців зможуть офіційно одержати роботу у Німеччині, Чехії, Словаччині й Угорщині. Польща остерігається, що Німеччина, Чехія та Словаччина переманить до себе українських заробітчан.

Німецькі посередники вже набирають в Україні кандидатів на роботу, готуючись до введення в дію положень, що сприятимуть трудовій міграції до Німеччини наступного року.

У Чехії та Словаччині українцям пропонують на 20–30 відсотків більшу заробітну плату, ніж у Польщі. «З Польщі може виїхати велика частина фахівців», – побоюється директор українського відділення агентства Work Service Маріан Пшездзєцький. За його словами, взяти українців на роботу все важче.

Приводом є і те, що особливо в західних регіонах України збільшується дефіцит кадрів. Більшість працездатного і активного населення Західної України залишили свій рідний край і працюють у Польщі та інших країнах ЄС.

Мені особисто відомо, що чимало IT компаній Бельгії, Нідерландів та Німеччини вже офіцйно працевлаштовують айтішніків з України з екстрадоплатою за винайм житла.