“Немає жодного сенсу”,- Анджеліна Джолі в своєму інстаграмі поділилася про свою поїздку в Україну.

“Немає жодного сенсу”,- Анджеліна Джолі в своєму інстаграмі поділилася про свою поїздку в Україну.

Вже тиждень минув як Україну відвідала Анджеліна Джолі. Але розмови навколо цієї події не вщухають і досі, оскільки це дуже сильна жінка , у списку якої незліченна кількість благодійних справ. Важко знайти людину, які не знає голівудську актрису світового масштабу Анджеліну Джолі. І це велика честь, що вона відвідала Україну у такий важкий для нас час.

У Львові зірка завітала в “Львівські круасани”, де попила каву, також вона відвідала сиротинці, поспілкувлась із біженцями на залізничному вокзалі льовова, відвідала лікарні та реабілітаційні центри, поспілкувала з волонтерами.

Відомо, що Анджеліна Джолі є послом доброї волі ООН, але ця поїздка була її особистою ініціативою. Це не службова поїздка.

Зірка поділилася, що під час візиту в Україну поспілкувалася з дітьми, які постраждали від обстрілів у Краматорську. Одна дівчинка їй показала камінь, яким вона гралася. Насправді це був важкий уламок бомби.

І сьогодні в своєю інстаграмі вона написала пост щодо цієї історії…

Повний текст повідомлення Джолі в інстаграмі:


angelinajolie

Коли я була у Львові кілька днів тому, мені показали особливий камінь, знайдений маленькою дівчинкою. Маленька дівчинка, яка його знайшла, не зрозуміла, що камінь, з яким вона гралася, насправді був уламком бомби. На долоні він виглядав нерівним і важчим, ніж можна було б очікувати. Його блиск і незвичайність, напевно, привернули увагу дитини.

При вибуху бомби чи снаряду гострі уламки важкого металу застрягають у тілах тих, хто перебуває поруч з ударом. Багатьом з дітей, з якими я зустрічався під час бомбардування Краматорського вокзалу, нещодавно видалили уламки – це важкий та болісний процес. Фрагменти, близькі до життєво важливих органів, було надто небезпечно видаляти, і вони залишилися всередині дитячих тіл.

Немає жодного сенсу в такій шкоді для дітей, яка виходить за межі тілесних ушкоджень до емоційних та психічних проявів травми.

Щоденна боротьба за припинення війни, такої, якої зазнала Україна, зменшує кількість вбитих, поранених, переміщених та травмованих.