Навіть не думайте! 10 речей, які не можна піднімати з землі

Навіть не думайте! 10 речей, які не можна піднімати з землі

Речі, які не можна піднімати з землі. Небезпечні знахідки таять у собі руйнівну енергетику, здатну вмить зруйнувати ваше прекрасне і щасливе життя. Не слід підбирати на вулиці те, що, на вашу думку, викликає неоднозначні емоції.

Кожна річ має свою власну «душу», а також вбирає енергетику власника. Деякі предмети є небезпечною знахідкою, здатною позбавити вас успіхів та особистого щастя, передає Ukr.Media.

Знайдені на вулиці предмети рідко приносять щастя. Будь-яка річ — це, в першу чергу, енергетика минулого власника, яка не завжди позитивна. Предмети можна заговорити, позбутися з їх допомогою від родового прокляття, перенісши його на людину, яка підібрала і присвоїла небезпечну знахідку собі. Будьте пильні і обережні, якщо на вашому шляху раптом з’явиться загублена кимось річ.

Монетки

Монета — це енергетичний талісман, що усмоктує в себе негативну енергетику ззовні. Найчастіше їх викидають на вулиці по закінченню позитивного впливу. Накопичена за довгі роки руйнівна енергетика обрушиться на вас, як тільки ви доторкнетеся до цього предмету. До того ж, це улюблений метод чаклунів і магів — з допомогою монети переносити фінансове неблагополуччя з однієї людини на іншого.

Кільця

Будь-які прикраси на вулиці — символ нещастя. Але особливе значення віддається кільцю. Немає нічого сильніше, ніж зв’язок енергетичного поля власника з дорогоцінним металом. Через кільце можна передати псування, нещасну любов, розлуку і навіть вінець безшлюбності. Фахівці з езотерики не рекомендують приміряти на себе прикраси близьких людей, не кажучи вже про тих, які ви підібрали на вулиці.

М’які іграшки

З вигляду мила і невинна річ при зіткненні з нею може передати вам порчу, пристріт, чаклунство. Особливо небезпечними вважаються саморобні ляльки. Через них здійснюється потужний вплив на енергетику людини за допомогою магічних ритуалів Вуду.

Колючі предмети

В основному негативною енергетикою володіють шпильки та голки, знайдені на вулиці або на порозі вашого будинку. Через них наводять порчу і чорні привороти. Також дані предмети мають обережні властивості і здатні захищати свого господаря. Але це не відноситься до тих речей, які ви виявили на вулиці.

Натільні хрестики

Хрестик, який покликаний захищати і захищати свого власника від нещастя, невдачі і поганого впливу, при втраті стає потужною енергетичною зброєю. Такий предмет може змінити вашу долю, зробивши її схожою на долю іншої людини. Іншими словами, ви розділіть всі гріхи і зло з минулим власником натільного хрестика.

Ключі

Ключами замикають не тільки двері і замки, ними також замикають нещастя при допомозі магічних ритуалів. Підібраним предметом ви відкриєте двері, через які у ваше життя з легкістю потраплять нещастя, хвороби і тривоги.

Дзеркала

Дзеркало таїть в собі магічну силу. З його допомогою люди корегують власну долю, наводять псування і пристріт. Також дзеркальна поверхня таїть у собі минуле, зокрема, все негативне, що раніше відбувалося з її власником. Не варто навіть дивитися в чуже дзеркальце, якщо не хочете, щоб все минуле вплинуло на вас.

Браслети

Ще один різновид прикрас, проте йтиметься про браслети з ниток або бісеру. Даний предмет — це потужний оберіг, зроблений власними руками. Захисник особистого благополуччя втрачається не випадково: зазвичай він рветься і злітає з руки від надміру негативу. Коли його втратив, не складе труднощів зробити новий талісман, а ось людині, яка підбере браслетик, загрожують неприємності і чорна смуга.

Гребінця

Ці дрібнички безпосередньо пов’язані з власником, з його думками, образами і взаємодією зі світом. Нерідко застосовуються в якості магічних атрибутів. Через них здійснюються міцні привороти і страшні змови.

Наручний годинник

Біополе людини тісно пов’язане з цим магічним предметом. Особливо цей зв’язок можна спостерігати після смерті власника. Годинник зупиняє хід, як тільки людина, що носила їх тривалий час, відходить в інший світ. При зіткненні з цим предметом ви заберете собі всі хвороби і нещастя минулого власника.