Найнеймовірніші явища на Землі

Найнеймовірніші явища на Землі

Світ приховує безліч непояснених явищ, які наводять жах навіть на найбільші уми історії.

Звісно наука не стоїть на одному місці і практично щодня знаходяться пояснення різних чудес.

Про це пише Екоінвест за матеріалами Екотеки.

У цій статті піде мова про ті явища, які вчені так і не змогли пояснити.

1. Чорне сонце Данії.

Щороку в весняний період в Данію злітається величезна кількість воронів, вони збираються у великі зграї і кружляють над полем цілий день. Таке явище дуже незвичне, невідомо що саме притягує величезну кількість птахів в одне місце.

2. Камені, що біжать.

У долині Смерті відбувається дивне явище, камені лежать на місці але постійно немов повзуть по піску, в ході цього процесу залишаються сліди.

Науковці просто руками розводять, це відбувається як за помахом чарівної палички, вони від найменших до величезних можуть переміщатися в різних напрямках. При русі вони можуть повалитися на інший бік, безліч туристів приїжджають здалеку, щоб побачити настільки незвичайна є поведінка кругляків.

3. Зникаюче озеро.

Бувають навіть такі явища, коли пояснення знайти не можуть не тільки вчені, а й містики усього світу. 

Однією з таких загадок виявилося незвичайне озеро, знайдене в дві тисячі сьомому році. 

Знаходиться воно в Чилі, і це не просто маленькі, нічим не привабливі калюжі, а величезне і дуже глибоке озеро. І в один прекрасний день воно випарувалося безслідно.

Але перед зникненням геологи не змогли помітити нічого аномального. Ніяких природних особливостей не відбувалося за кілька місяців, але вода просто понеслася кудись.

І як би іронічно і смішно це не звучало, нехай пробачать нас уфологи, але лише вони змогли пояснити це. Вони висунули сміливу гіпотезу, що це інопланетні жителі вкрали воду і відвезли її з собою, на свою планету.

4. Тварини заточені в камені.

Деякі знахідки приводять в жах, наприклад знахідки в Техасі.

Археологи знаходять камені, яким близько 300 років, а в них різних тварин. Причому в каменях є простір, що навколо щільно запечатаний.

Таким знахідкам немає пояснень, фізично це нереально.

5. Зникаючі могили.

Ймовірно найнеймовірніший феномен за всю історію людства стався приблизно тисяча дев’ятсот двадцять дев’ятого року в невеликому містечку Гленнісвілл.

Родичі загиблого приїхали щоб відвідати могилу. Але на превеликий подив її не було на місці! Пошуки виявились безнадійними, її ніде не було.

А в 1989 за одну ніч у дворі однієї ферми зросла могила, у якій навіть покосився хрест.

У світі дуже багато незрозумілого. Люди дізнаються все нові і нові незвичайні явища. Хтось відноситься до таких речей скептично, когось вони лякають але нікого не залишають байдужим.