Найбільший страх карлика: В України є зброя, яка сама не може бути ціллю

Найбільший страх карлика: В України є зброя, яка сама не може бути ціллю

Хто б міг уявити, що 150 мільйонів російського суспільства наче сліпі коти будуть ось так спокійно поглинати примітивний продукт пропаганди і втішатися, що чим біьше санкцій, тим краще, бо путін знову всіх переграв. Але чи не буде надто пізно коли до них дійде що настправді путін у хвіст і гриву храє саме їх. Хоча в цьому сенсі він їх переграв уже, навіть, не по першому колу.

А тим часом за лаштунками геббельс-театру у справжній реальності опір російським окупантам на українській землі виходить на новий рівень.

Як би місяць до сьогоднішнього дня хтось розказував, що так звана “друга у світі армія” асвабадітєлів ось так жорстко обламається ніхто б не повірив. Вдумайтесь, ніхто у світі би не повірив, що Україна вистоїть перед вторгненням РФ!!!

Але щось пішло не так… Путінський режим разом із своїми стволами і недопропагандонами наткнувся на щось монолітне і твердіше за те, чим перевіряють твердість найтвердішого… Путінський режим зіткнувся в Україні із найсильнішою зброєю у світі, яка сама не може бути ціллю, із любов’ю українців до волі на своїй Богом даній землі!

Ми не тільки встояли, а коли стали до зброї то тисячі орків навічно лягли в сиру землю. Ми не просто тримаємось, а вже переходимо до контратак. І це не чиїсь патріотичні фантазії, а факт, який неможливо спростувати, як би не намагались закричати його десь за поребриком.

Міністр оборони України Олексій Резніков у своєму відеозверненні увечері 10 березня наголосив саме на цьому:

«Плани ворога зламані. Весь світ це бачить і намагається осягнути зміни. Щиро дякую усім нашим захисникам і захисницям. Усім учасникам народного спротиву. Медикам, рятувальникам, волонтерам. Разом – ми сила, яку не здолати», – сказав міністр.

Також Резніков розповів, що наразі пріоритеті для Міноборони.

«Станом на 10 березня російські інтервенти вбили більше цивільних українських громадян, ніж загинуло в бою наших військових з усіх структур сектору оборони. Я хочу, щоб це почули не тільки в Україні. А в усьому світі. Кремль бомбить школи, лікарні і пологові будинки. Москва нікого не захищає. Вона знищує», – наголосив він.

Але орки у своїй цинічній манері від безсилля осилити плани бункерного почали зганяти на цивільному беззахисному населенні. Тому зараз пріоритетом є організація гуманітарних коридорів для евакуації громадян з міст, що піддаються найбільшим атакам. Насамперед, це Маріуполь, міста на Сумщині, Харківщині, деякі передмістя Києва. А також доставка гуманітарних вантажів.

Також йде масштабна робота над посиленням армії.

Міністр оборони попросив військовозобов’язаних українців бути на зв’язку і пообіцяв, що «ніхто не буде забирати непідготовлених людей до армії і відправляти на фронт».

До бойових підрозділів будуть відправлятися ті, хто має відповідні навички, зброю та оснащення.