На Заході України чиновники задумали страшну підлість проти найцінніших скарбів українського народу

На Заході України чиновники задумали страшну підлість проти найцінніших скарбів українського народу

Поки наші воїни боронять Святу Українську Землю, на горизонті вже з’явилась “еліта”, активізувались мажори, які зазіхають на найкращі, недоторкані території Карпат.

Про це пише Telegra.ph, інформує Сірий Кардинал.

Про що мають думати наші воїни із Заходу України, яка в них має бути мотивація, коли вони залишили свої родини пішли воювати із ворогом, будучи впевненим, що нарешті всім стало зрозуміло, хто є ворог і з ким треба воювати!

Невже вони справді “дурні гуцули”, яких пачками відправляють в гарячі точки щоб не заважали хазяйнувати “справжнім” господарям Карпат? Як показувала раніше статистика, з Івано-Франківщини дійсно найбільше мобілізованих. За дивних обставин які там склались, видаються дуже сумнівними пояснення, що начебто це зумовлено великою кількістю переміщених в Івано-Франківщину осіб. А тому фанатизму із яким в окремих регіонах Прикарпаття намагаються роздавати повістки моментами можуть позаздрити навіть ті хто проводять мобілізацію в “Л/ДНР”.

Кажуть, що війна змінює людей. Тих, хто були людьми робить ще людянішими, а засранці стають ще більшими засранцями. Тому, попри біду, сьогодення дає нам великий шанс побачити хто є хто. Ціна за цей шанс заплачена кров’ю найкращих синів і дочок, цінуймо його!

Відразу хочемо попередити, що ця стаття не має наміру розставляти якісь політичні акценти, кожна її буква просякнута біллю і криком душі з метою розбудити ті сили, які можуть бути почутими одвічним українським непоборним духом, що не знає перешкод на шляху відновлення справедливості.

У нас немає більше часу терпіти всю цю вічно голодну мажорну шушеру, оскільки завдяки їм петля вже на нашій шиї. Нарешті треба відкрити очі і чесно відповісти на запитання, чи може Україна стати сильною, якщо ті, кого прийнято називати її елітою замість стати точкою опори цинічно не те що користуються війною, а відверто експлуатують її? В той час, коли вся світова спільнота допомагає нам вистояти, підставляючи власне плече під тягар війни із путіською росією, вони тихенько вистрибують з-під цього тягаря і намагаються не те, що вирішувати власні шкурні інтереси, а відверто грабувати найцінніші українські багатства?

Що це? Як це? Не може бути!!!! Думаєте це жарт? Ага, як би не так…

Соцмережі Прикарпаття просто кишать інформацією про засилля “східного” керівництва. Ось до прикладу коротко про ситуацію у місті Надвірна.

Хто і навіщо мерзиться гуцулам визиваючи на себе їхній гнів? Звісно Українців не можна ділити на східних і західних, але все повинно мати розумні межі.

Інший приклад вже безпосередньо в самому Івано-Франківську, просто почитайте цю статтю “В Івано-Франківську “Гуцулію” прийшла “Донєцкая кадріль” з Санкт-Петербурзької консерваторії…“.

Це короткий і неповний перелік, ми не будемо акцентувати увагу на звичайних слухах і, можливо, домислах із них.

Однак є факти, про які мовчати не можна, “Скриню Пандори” подвійних понять і корупційних схематозів час закривати.

Днями мережу сколихнув скандал вже наступного рівня, виявляється з високих кабінетів намагаються накласти лапу на заповідні землі Прикарпатського національного природного парку. І тут вже не соцмережі розпускають якісь слухи, а про це заявив керівних парку Володимир Слободян для провідних ЗМІ України. Про це писало, наприклад видання “РБК”.

Як виявляється зараз гострою стоїть проблема розширення парку, як необхідний крок з огляду на європейські перспективи країни. Євросоюз вимагає, аби природно-заповідний фонд складав щонайменше 15% від території країни. А у нас наразі лише 7%. Це ще одна причина, чому ми не можемо допустити зменшення площі парку.

І попри це його не те, що розширювати, й зовсім хочуть роздерибанити.

В соцмережі також поширюють схему, яка просто вражає масшстабами свого цинізму.

Наскільки достовірною є інформацію цієї схеми ми не беремось стверджувати, але не викликати настороження вона не може.

В констексті східного засилля цікавим є прізвище Боднаренка, який очолює еко-комітет у ВРУ.

Можливо ви будете здивовані але саме на нього нарікали, як на одного із тих, хто узаконили діяльність “чорних лісорубів” які фактично знищили карпатські ліси. Про це в мережі можна почитати, зоркема тут.

Примітно, що сам Боднаренко із Харкова і замість допомагати відвойовувати території Харківщини він прагне “завоювати” землі просякнуті опришківським гуцульским духом, ігноруючи що саме на цих землях закінчувалась слава багатьох завойовників. Чорногора бачила багато ще й не таких амбітних планів, які ламалися об її справедливість…

Ми зкликаємо керівництво держави і зокрема пана Боднаренка вжити заходів щодо недопущення подібних сценаріїв, та збереження українського природно-заповідного фонду Карпат!