На вигляд звичайна дірка в землі. А всередині – неймовірної краси підземне місто. Казка, міф, чи дійсність?

На вигляд звичайна дірка в землі. А всередині – неймовірної краси підземне місто. Казка, міф, чи дійсність?

Це не казка і не міф. Хочете вірте, хочете ні, але в Австралії величезна діра в землі є брамою в підземне місто! Звучить як повна маячня, але не варто робити передчасних висновків.

Про це пише Еконівест за матеріалами Untried! Zone

Так в чому ж тут заковика? Все просто і ніякої містики. Місто приховане в надрах землі і має власну розгалужену інфраструктуру: водопровід, місцеві торгові лавки, кафе, церква і цвинтар. Це місто – справжня світова сенсація. Зрозуміло, туристи не залишають у спокої підземне поселення ні на хвилину.

Так хто ж спорудив це місто? Відповідь прозаїчна – місцеві шахтарі! Велика глибока діра в землі – це вхід в підземні гірничодобувні шахти. Всім відомий жаркий клімат Австралії змусив шахтарів видовбувати невеликі хатини на місці роботи, що служило відмінним укриттям від спеки. Йшов час, а підземне поселення розросталося все більше і більше.

Так з’явилось дивовижне місто. І хто знає, можливо, це цілком собі місто майбутнього, в якому можна буде пережити глобальне потепління та інші примхи природи.

А ось трохи фотографій, що там знаходиться всередині


На вигляд, звичайно, звичайна дірка в землі. А всередині, ось вона – справжня краса, яку може створити людина. У цьому випадку це виявилося вимушеною дією через погодні умови, як згадувалося раніше.