На Росії літак здійснив екстрену посадку через п’яного пасажира, який нокаутував стюардесу

На Росії літак здійснив екстрену посадку через п’яного пасажира, який нокаутував стюардесу

Пілот літака був змушений здійснити екстрену посадку літака, що летів з російського Сочі до Москви, у Воронежі через п’яний дебош, який влаштував пасажир бізнес-класу. Він, отримавши відмову принести йому віскі, відправив стюардесу у нокаут.

Про це повідомив сайт “Московский комсомолец“.

Стало відомо, що під час польоту один із заможних пасажирів бізнес-класу відзначав Новий рік у салоні літака. Чоловік замовив собі віскі, однак дуже швидко чоловік втратив контроль над собою, почав кричати та лаятися. Стюардеса вирішила, що пасажирові вже вистачить і відмовилася принести йому нову порцію віскі.

Чоловіка це дуже розлютило, тому він почав вести себе неадекватно, а коли бортпровідники спробували його заспокоїти, він ударом кулака відправив стюардесу в нокдаун. Дівчина впала на підлогу, через що отримала забої.

За даними російського “Інтерфаксу“, дебош в бізнес-класі лайнера влаштував відомий російський 37-річний хокеїст, який грає в Росії та за кордоном. Під час польоту чоловік зловживав алкоголем і вдарив бортпровідницю. Орім того, чоловік побився з сусідом по кріслу.

Після цього командир екіпажу прийняв рішення перервати політ і запросив екстрену посадку. Коли літак приземлився, бешкетника вже чекала поліція. Правоохоронці затримали п’яного пасажира та відправили до відділку. Після цього борт продовжив політ до Москви. Ім’я пасажира бізнес-класу не розголошується. Поліцейські привезли його до відділку та склали адміністративний протокол за статтею “Дрібне хуліганство”.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!