На Прикарпатті запустили політичний стартап, не суміснй із політиканством і популізмом

На Прикарпатті запустили політичний стартап, не суміснй із політиканством і популізмом

На Прикарпатті зараз спостерігається дуже цікаве і у великій мірі феноменальне явище. В кінці минулого року було започатковано нову політичну силу, що до цього часу зуміла сформувати команду, присутність якої спричинила паніку серед іменитих політичних брендів.

Цікавий сам формат політичної сили, оскільки вона не намагається конкурувати в класичному розумінні із опонентами, а працює перш за все над собою, щоб завтра бути ефективнішою ніж сьогодні. Історично так склалось, що команда органічно вибудовує принципово інший механізм відносин як в середині партії, так і у віносинах з іншими суб’єктами політичних процесів. Ключовим в цих відносинах є досвід і уміння його ефективно використовувати на благо громад.

Платформа громад підтримує децентралізацію і пропонує передати об’єднаним територіальним громадам якомога більше повноважень, не тільки владних, але й фінансових ресурсів. Адже на місцях явно видніше, куди першочергово спрямувати їх.

Один із лідерів нової політичної сили Ігор Пасічняк розповідає про те, що Платформа громад за короткий термін стала однієюю із найбільш потужних політичних сил на Прикарпатті і це зробили спричинили прості речі. Тут все зрозуміло і досконало, і тут немає випадкових людей. Кожен робить те, що вміє, а уміння кожного не викликають сумнівів бо підтверджені колосальним професійним досвідом.

Комадна дуже ретельно підходить і до питань залучення талановитих молодих людей у процеси розвитку громад. Сьогодні молодь потібно у прямому сенсі рятувати від розчарування і неякісної освіти, а створення перешкод для міграції — це дорога в нікуди.

Платформа громад розглядає потенціал молоді, перш за все, як цінність. Цю цінність, зокрема, потрібно спрямовувати у розвитк інноваційних галузей господарства, та модернізацію існуючих. Це не простий, але найефективніший і дійсно цікавий шлях, що вимагає управлінських рішень з урахуванням передових знань і досвіду, які є абсолютно доступним інструментарієм для команди Платформи громад.