Ми стоїмо на початку. ВООЗ вважає, що світу варто готуватись до гіршого.

Ми стоїмо на початку. ВООЗ вважає, що світу варто готуватись до гіршого.

Вже найближчим часом світ може зітнкутись із наслідками. Ситуацію в Китаю як наслідок буде вносити корекції в світову економіку.

Новий тип коронавіруса може швидко поширитися по всьому світу, тому поточна ситуація з епідемією викликаного ним захворювання – це лише верхівка айсберга. Про це заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейесус на своїй сторінці в Twitter.

“Є кілька випадків передачі вірусу 2019nCoV людьми, які не були в Китаї. Поява невеликої кількості таких випадків може свідчити про можливість більш поширеної передачі інфекції в інших країнах; коротко кажучи, ми, можливо, бачимо лише верхівку айсберга”, – пише Гебрейесус.

За його словами, попри те, що темпи поширення вірусу за межами Китаю поки здаються незначними, вони можуть збільшитися.

“Стримування залишається нашою метою, але всі країни повинні скористатися можливостями, які надає стратегія стримування, щоб підготуватися до можливого проникнення вірусу”, – зазначив очільник ВООЗ.

Додамо, що Всесвітня організація охорони здоров’я скликає глобальний науково-інноваційний форум у зв’язку з поширенням нового типу вірусу. Він відбудеться 11-12 лютого в Женеві. Учасники форуму обговорять результати дослідження коронавіруса, джерела його виникнення і способи лікування.

Нагадаємо, за останніми даними, кількість заражених коронавірусом перевищує 40 тис. осіб, 908 хворих померли.

Національна комісія з охорони здоров’я Китаю на прес-конференції в суботу, 8 лютого, дала тимчасову назву коронавірусу, виявленому в Ухані.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!