Мурахи по шкірі: Український захисник якого вважали загиблим проповз 6 кілометрів і вижив

Мурахи по шкірі: Український захисник якого вважали загиблим проповз 6 кілометрів і вижив

Сьогодні ми хочемо розказати вам неймовірну історію порятунку, яка вартує того, щоб про неї знав кожен українець. Це історія про українського танкіста, якого вважали загиблим, але всупереч важким обставинам, які йому судилося пережити український захисник все ж таки вижив.

Того злощасного дня він, будучи механіком танка Т-64, та бійцем 28-ї окремої механізованої бригади імені Рицарів Зимового походу “працював” на півдні України зазнав поранення. Так сталось що йому довелось двічі заходити у те, що колись було селом до приходу окупантів. Вдруге йому не повезло і танк підірвався на міні, як наслідок наш герой втратив свідомість.

З його спогадів, прийшовши до себе, перше, що він зрозумів, так це те, що знаходиться всередині підірваного танка, який горить. Однак при спробі вибратись зрозумів що його сильно поранило. Якимсь чином, зціпивши від болі зуби йому все ж таки вдалось вилізти та відповзти від палаючої машини в обочину біля дороги. Як виявилось, він це зробив дуже вчасно, оскільки через короткий час пролунали вибухи та вистріли, як з’ясувалось пізніше місцеві жителі розказали, що це був ворожий танк, який швидко наближався.

Якимсь чудом чоловіку вдалось залишитись непоміченим, можливо тому, що танк відразу почав вести новий бій. Як би там не було, але важко поранений він майже добу повів під ворожим вогнем.

Потім зрозумівши що справи кепські він, голодний та спраглий, вирішив рятуватись і доклавши надлюдських зусиль по пластунськи проліз близько шести кілометрів, та добрався до якогось пагорба, звідки йому вдалось вийти на зв’язок із своїми побратимами, що уже вважали його загиблим.

Українські військові зуміли врятувати танкіста та доставити його до медиків у вкрай незадовільному стані. Але вони встигли попри те, що знайшли його майже без свідомості, не здатного промовити і слова.

За прогнозами лікарів зараз він активно йде на поправку зможе знову стати на ноги, однак для цього знадобиться близько пів року.