Містичні місця, подорожучучи по яких, ви точно нудьгувати не будете

Містичні місця, подорожучучи по яких, ви точно нудьгувати не будете

Погодьтеся, нудні екскурсії, нехай і в найкрасивіших місцях на планеті, вже не викликають бажання прокинутися рано вранці, щоб весь день провести в компанії таких же нудьгуючих туристів на черговому авторському маршруті.

Саме тому серед мандрівників з усього світу набирає популярність містичних напрямків: багацько є тих, хто готовий розлучитися з декількома зарплатами, щоб послухати моторошні історії і побачити все своїми очима.

Якщо ви міцно спите ночами, можливо, і ви зважитеся відправитися в подорож по наймістичніших куточках планети

Йонагуни (Японія)

Цей напрямок підійде всім любителям східної культури і дайвінгу. На невеликій глибині на південному березі Японії абсолютно випадково була виявлена ​​величезна піраміда.

Однак побачити її непросто: справа в тому, що для цього необхідно зануритися на нехай і невелику, але все ж глибину.

Те, що піраміда була створена за участю людини, підтверджує вимощена колись дорога навколо монумента.

За даними вчених, піраміді вже більше п’яти тисяч років, проте до цих пір невідомо, як величезний монумент опинився на дні.

Кривавий водоспад (Антарктида)

Чи не боїтеся екстремально низьких температур? В цьому випадку вам варто відвідати це унікальне місце на краю світу. Мало хто може залишитися байдужим після побаченого: потік червоної води, що стікає по білому схилу обіцяє неймовірні враження, ну і звісно оригінальні фото. Вся справа в особливих мікроорганізмах, якими кишить озеро, що дає цей неймовірний колір стікаючій воді. За підрахунками вчених, вік озера наближений до 1,5 млн. Років.

Готель El Hotel del Salto (Колумбія)

203574_Mint_QUBA_01

Любителям полоскотати нерви в занедбаних будівлях, варто звернути увагу на знаменитий готель в Сан-Антоніо, проте вам не вдасться забронювати номер, просто тому, що готель закритий вже більше тридцяти років.

Готель був побудований на краю стрімкої скелі, коли його закрили, ці пустельні місця наче магнітом стали тягнути самогубців. Ніякої офіційної статистики про самогубства не ведеться, але за неофіційними даними тут звели рахунки з життям вже кілька десятків людей. Одна з найстрашніших легенд покинутого готелю пов’язана саме з душами померлих, деякі мандрівники при відвідуванні порожньої будівлі бачили незрозумілі силуети і чули якусь подобу людської мови, хоча нікого крім них в цей час в будівлі не було.

Виконаний в готичному стилі готель привертав велику увагу представників нижчих верств суспільства, проте адміністрація взяла ситуацію під контроль, зробивши незатишний занедбаний будинок міською визначною пам’яткою.