Містична Таємниця легендарного композитора. Хто вона безсмертна кохана Бетховена

Містична Таємниця легендарного композитора. Хто вона безсмертна кохана Бетховена

Відомий композитор Людвіг ван Бетховен пішов із життя самотнім холостяком у 1827 році, залишивши після себе не тільки безліч знаменитих музичних творів, а й романтичну таємницю особистого життя.

Бетховен, як вважають дослідники його біографії, закохувався кілька разів протягом свого життя. Але одна невідома жінка, яку він назвав своєю «Безсмертною коханою», здається, затьмарила всіх інших.

Палкого любовного листа до цієї загадкової жінцки було виявлено серед паперів композитора незабаром після його смерті. Його так і не було надіслано.

Стосунки пари, мабуть, були складними, оскільки Бетховен чомусь запитує свою кохану: «хіба ти не можеш змінити становище, при якому ти не цілком моя і я не цілком твій?»

Є багато теорій про те, кому ж присвячено цей лист, але ніхто ще не знайшов точної розгадки. Згідно із найпопулярнішою теорією найбільш вірогідною кандидаткою є Антоні Брентано, заміжня жінка, чия сім’я була близька до Бетховена. Вона була близьким другом композитора. Він навіть присвятив їй одну зі своїх робіт – «Варіації на тему Діабеллі».