Містична історія: боротьба за душу

Містична історія: боротьба за душу

Цю історію я почула від мами. Сталася вона дуже давно, мені в той час тільки виповнилося 6 років. Але дізналася я вже значно пізніше, коли стала старше.

Сталося це років тридцять тому в середині грудня. Мама поверталася з магазину, несла важкі сумки і не помітила лід на дорозі. Послизнувшись, зламала ногу в двох місцях. Не знаю, чому так вийшло…

Її відвезли в лікарню, звідки вона вийшла вже в переддень Нового року, настільки серйозними виявилися переломи. Приблизно за пару днів до виписки мама залишилася в палаті одна: інших перед святами відпустили по домівках. Була ще бабуся, але у неї почалися ускладнення, і її перевели на інший поверх.

Мама розповіла, що весь той день відчувала себе погано: нудило і боліла голова. До цього вона кілька ночей майже не спала, страждаючи безсонням. І ось, справа відбувалося ввечері, лежить мама в напівдрімоті: не спить, але стан розслаблений, хоча все бачить і помічає.

Раптом, біля ліжка з’явилися якісь люди. На них були одягнені чорні балахони, на головах капюшони. Силуети візитерів здавалися не чіткими, немов у тумані. Мама сильно злякалася. Вона подумала, що ці темні сутності, як вона їх називала, прийшли за її душею.

Раптово позаду ліжка пролунав несамовитий крик. А потім хтось заплакав так сильно і гірко, що у мами самої сльози на очах навернулися. Але страх пройшов. Вона, не піднімаючи голови, стала спостерігати за сутностями. Ті стояли мовчки, поруч один з одним, утворюючи півколо біля маминого ліжка. Долоні закривали довгі рукава.

Мама хотіла подивитися на обличчя непроханих гостей, але не зважилася. Вже потім вона зрозуміла, що якби підняла голову і зустрілася поглядом з кимось із візитерів, то не дожила б до ранку.

Я часто запитувала, чому вона так вирішила? У відповідь мама незмінно відповідала, що просто знала, і сумнівів в цьому знанні у неї не виникало.

А врятував її, вона вважає, ангел. Саме він плакав за маминою душею, і допоміг їй подолати заціпеніння, давши сил протистояти демонам.

Розповідь мами докладний, страшний. Її і сьогодні захоплюють емоції, коли вона згадує про те, що сталося. Я легко уявляю ту палату, жінку на лікарняному ліжку, і сутностей, що борються за її душу.

Я вірю мамі і думаю, все відбулося насправді, а не привиділося їй у кошмарному сні. І я вдячна маминому ангелу-хранителю, що все закінчилося саме так, а не інакше.

А в вашому житті траплялися подібні історії?