ЛІДЕРИ ФРАКЦІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВИМОГАМИ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО

ЛІДЕРИ ФРАКЦІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВИМОГАМИ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО

Кожна з них прагне суттєвих змін в Україні.

На початку засідання Верховної Ради лідери кількох парламентських фракцій звернулись із вимогами до

Волкер підтримав бажання Зеленського вести діалог з Путіним щодо Донбасу та Криму
Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента.

Пише tsn.ua/politika

“Очікуємо почути від нового президента про заплановані кроки на перші сто днів, на перший рік і на весь термін. Тепер, як ніколи, Україна потребує чесності і реалізму”, – заявив лідер фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Лідер фракції “Радикальна партія” Олег Ляшко закликав Зеленського нарешті припинити “епоху бідності” – підняти зарплати та пенсії та знизити тарифи.

“Коли нова команда каже, що президент за це не відповідальний, то хочу нагадати, що президент може скасовувати рішення уряду. І саме Порошенко підписав рішення про угоду МВФ. Ми звертаємося до нового президента, негайно переглянути угоду з МВФ і скасувати рішення уряду про підвищення тарифів”, – закликав він.

Також всі фракції наголошують на необхідності ухвалення закону про імпічмент президента, а лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк нагадав і про необхідність скасувати депутатську недоторканність. За його словами, президент також мусить скасувати формулу “Роттердам+”.

За словами представника фракції “Батьківщина” Андрія Кожем’якіна, від Зеленського наразі чекають справжніх ґрунтовних змін.

“Від нового президента і нас з вами залежить, чи будуть вони поверховими і чи призведуть до глобальних змін у майбутньому”, – повідомив він.