Лавров назвав “крадіжкою” пропозицію Заходу щодо України. РФ вкрала у нас значно більше, і це не тільки матеріальні речі.

Лавров назвав “крадіжкою” пропозицію Заходу щодо України. РФ вкрала у нас значно більше, і це не тільки матеріальні речі.

Як вже стало відомо, Росія намагається торгувати на міжнародному ринку зерном. Українським зерном, яке вона безперервно краде з нашої держави. На територію Росії окупанти вивозять все, що тільки можна вивезти. Починаючи від зернових культур, побутовою технікою, цінними та особистими речами, закінчуючи навіть собачою будкою. І ніяка совість їх не мучить.

Коли Лавров почув пропозицію Бореля передати заморожені російські активи на відновлення України, то ніби зірвався з ланца, заявив, що росію обкрадають.

“Крадіжка, яку навіть не намагаються приховати”, – зазначив Лавров. За його словами, для Заходу такі дії стають уже чимось на зразок звички.

Проте Лавров не бачить жодної проблеми в тому, що Росія намагається торгувати на міжнародному ринку краденим українським зерном.

Та не тільки зерно у нас вкрали. Орки вкрали в нас більше. вони вкрали в українців набагато важливіше. Це людські життя, батьків у дітей та дітей у батьків. Вони вкрали в нас наші доми, спокійну старість батьків, безтурботне дитинство наших дітей.