Куди котимось?! “Партія регіонів” знову повертається.

Куди котимось?! “Партія регіонів” знову повертається.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт “Партії регіонів”.

Новини на сайті почали з’являтися з 5 жовтня. Учора, 29 жовтня, власники ресурсу заявили про його перезапуск та відродження самої “Партії Регіонів”.

Сайт наповнюють члени ПР, “які не вийшли зі складу партії і плекають надію реанімувати цей політичний проект”.

“Незабаром пройдуть засідання ініціативних груп в усіх регіонах країни, де будуть вирішуватися організаційні питання подальшого функціонування партії”, – розповідають у партії.

Також заявляється, що програма партії – зупинити війну, повернути пенсії і зарплати до рівня 2013 року в доларовому еквіваленті. Зараз у “ПР” заявляють, що мають намір провести відкриті праймеріз по регіонах України.

На сайті говориться, що офіс ПР в Києві знаходиться на вулиці Кудрявській, 3/5 (раніше “регіонали” базувалися на Липках).

Нагадаємо, під час Революції гідності 2014 року, кульмінацією якої стало відсторонення тодішнього президента Януковича від влади, партія втратила значну частину свого політичного впливу, й до кінця 2014 року фактично припинивши свою діяльність.

2014 року партія зробила частковий ребрендинг, змінивши назву на “Опозиційний блок”, але зареєструвавши її як офіційно нову політичну партію. До новоствореної партії “Опоблок” перейшла більшість колишніх народних депутатів Партії регіонів.