Криворучкіна: Настав час змінити відношення держави до екології і здоров’я українців

Криворучкіна: Настав час змінити відношення держави до екології і здоров’я українців

Ми живемо у світі, що змінюється шаленими темпами. Виклик, який нами було прийнято із початком повномасштабного вторгнення запустив механізм потужних змін відродження України по-справжньому вільної і української. Але цей механізм робить недостатньою просту адапттацію до змін, він вимагає ініціювати ці зміни.

Про це народна депутатка України Олена Криворучкіна написала на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук, та продовжила:

Зараз настав час глобальних змін у відношенні до захисту навколишнього середовища та нашого із вами здоров’я, одночасно маємо створити умови для економічного зростання України.

Українці мають отримати абсолютно нову систему екологічного контролю, яка відповідатиме не тільки європейським вимогам, а й вимогам часу. Нова система має бути спрямована на запобігання шкоді навколишньому середовищу, а контроль має бути ефективним та дієвим і головне прозорим та зрозумілим кожному.

Саме на цьому, серед багатьох інших важливих питань, акцентувала увагу на розширеній нараді Держекоінспекції, де було продовжено опрацювання законопроекту №3091 «Про державний екологічний контроль».