Крокодили ніколи не хворіють. Знання яке врятує людство від усіх пандемій.

Крокодили ніколи не хворіють. Знання яке врятує людство від усіх пандемій.

Крокодили ніколи не вмирають від інфекції, з якими б глибокими ранами і в яких болотах не плавали. Після великої бійки крокодил усамітнюється, деякий час приходить в себе, а потім як ні в чому не бувало повертається до нормального крокодилячго життя – тобто прикидається колодою і чекає в грязі і повній антисанітарії чергову жертву.

Вчених зацікавило, чому це людина, будучи набагато більш охайною, що не кажіть за цю тварину, ризикує втратити кінцівку від порівняно невеликого зараження, а крокодилу плавати в будь-якому мікробному середовищі, що радіо слухати. Це змусило почали вивчати крокодилячу імунну систему.

З’ясувати вдалося наступне:

Якщо людську кров змусити битися з 23 видами бактерій, то вона впорається з вісьмома з них, в той час як крокодиляча кров знищить всі 23, включаючи стійкий до антибіотиків метицилін-резистентний золотистий стафілокок.

Виявилося, що імунна система у крокодилів організована зовсім не так, як наша. Найкраще про неї сказав австралійський учений Адам Бріттон: «Імунна система крокодила буквально розриває бактерію. Це все одно, що до голови бактерії приставити дуло пістолета і натиснути на курок ».

Цілком можливо, що за допомогою білків, отриманих із крові крокодила, ми незабаром навчимося зцілювати навіть ті хвороби, які не бере жоден з існуючих на сьогоднішній день антибіотиків.

Також, що є примітним згодом досліди показали, що ВІЛ при контакті із кров’ю крокодила немає жодних шансів.

Можливо ви будете здивовані, але в Україні живе науковець, якому у свій час життя створило такі умови, що він змушений був або розгадати таємницю крокодилів або змиритись із висновками лікарів про те, що історія його життя наблизилась до закінчення.

І ніщо так добре не зроблемо, як те, що своїми руками. Мова йде про академіка Бориса Васильовича Болотова, який сьогодні проживає в Києві. Його ім’я нераз було втоптано в болото, є багато намагань начепити на нього ярлик “шарлатан”, але все більше офіційна наука підходить до межі, за якою їй доведеться відкрити очі на справжню природу речей, про які заявляє академік.

Борис Болотов наробив чимало шуму в мережі Інтернет із своєю “Царською горілкою”, що за певних умов здатна відкривати в нашому організмі саме ті можливості виживання, які демонструють крокодили. Більше того він експериментально довів можливість регенерації втрачених частин тіла, аналогічно тому, як це відбувається в рептилій.

Чудо скажете ви!? Ні, жодного чуда тут немає. В мережі є безліч можливостей ознайомитись із працями Бориса Болотова.