Красуня-одеситка не ​​стриглася 30 років і ось що з цього вийшло

Красуня-одеситка не ​​стриглася 30 років і ось що з цього вийшло

Одеська бізнесвумен Олена Кравченко, яка підірвала інтернет довгим розкішним волоссям, розповіла секрети догляду.

Якщо ви мрієте про красиве густе і довге волосся, то має зійтися відразу кілька факторів. Найголовніше – це хороша генетика, адже ламке, мляве і тонке волосся не дозволить вам відростити довгу косу.

Другий важливий фактор – це ангельське терпіння. Довге волосся вимагає щоденного догляду.

Всі ці фактори ідеально зійшлися у маленької п’ятирічної одеської дівчинки Олени Кравченко. Маленька Оленка вирішила ніколи більше не стригтися і тепер довжина її прекрасного волосся становить 1.8 метра.

Найцікавіше, що зріст дівчини на даний момент 1.68 метра. Тому довге волосся вже доставляє чимало незручностей. Але Олена навіть на мить не допускала думки про стрижку.

«Моя любов до моєї коси настільки сильна, що я ні секунди не думала про стрижку. Я не бачу і не можу уявити себе з коротким волоссям або пофарбованим в інший колір! », – говорить вона


Олена розкриває деякі секрети догляду за волоссям. Для здоров’я і краси волосся дівчина користується спеціальними живильними масками, миє волосся 1 раз в тиждень, ніколи не сушить феном, не користується щипцями для завивки, не розчісує мокре волосся до його повного висихання.

Крім купованих професійних масок робить свої домашні. Кращими інгредієнтами Олена вважає якісний домашній сир і різні сухофрукти.

«Мені не складно ні з моїми волоссям, ні з його постійним доглядом, це все радість, тому що це частина мене – моя краса і багатство!» – заявляє вона


Але головна порада від Олени – любити своє волосся як саму себе.

«Щоб мати довге і красиве волосся, потрібно просто хотіти і любити те, що робиш».

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!