Коли садити та оновлювати полуницю: Практичні правила і цінні поради

Коли садити та оновлювати полуницю: Практичні правила і цінні поради

Коли слід оновлювати плантації полуниці?

Молода полуниця дає врожай не відразу, її кущі треба замінювати поступово: по грядці кожного року. «Стару» ж слід оновлювати кожні 4 роки. Найкращий час для цього – вересень, проте намагайтеся не затягувати з цим, адже молода полуниця може не прижитися.

Джерело

Також не забувайте змінювати місце висадки полуниці. Не слід її висаджувати в ґрунт, де раніше росли картопля, баклажани, огірки чи капуста.Для осінньої висадки обирайте сорти з великими ягодами.

Правила висадки полуниці

  1. Перед посадкою переконайтеся, що ґрунт багатий на корисні речовини. Доречно за декілька днів внести калійно-фосфатні добрива.
  2. Відстань між лунками має бути 30-40 сантиметрів, достатньої глибини (щоб коріння полуниці в них вміщалося повністю). Перед висадкою їх слід зволожити.
  3. Полуницю не слід занадто заглиблювати в ґрунт. В одну лунку можна класти дві рослини: так одна точно приживеться, в іншому випадку – урожай буде подвійним.
  4. Сильно засипати землею рослини не слід, навколо лунок ґрунт необхідно замульчувати соломою або покровом чорного кольору.

Коли краще саджати полуницю: восени чи навесні?

Це питання залишається відкритим. Якщо висаджувати рослини навесні, вони краще приживуться, якщо восени – урожай буде вже наступної весни. Головне в цій справі – обрати якісні саджанці.