Коломойському не дамо жодного шансу: Порошенко прокоментував результати виборів

Коломойському не дамо жодного шансу: Порошенко прокоментував результати виборів

Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко відреагував на перші результати Національного екзит-полу, заявивши, що у другому турі його конкурент – “маріонетка Коломойського”, передають Патріоти України.

“Доля звела мене в другому турі з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу. З завтрашнього дня я починаю боротьбу за перемогу у другому турі”, – заявив Порошенко.

Крім того, глава держави звернувся до українців, яким виповнилось 30 років.

“Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоб зміни були більш глибокими і швидкими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоб зміни були якісні, ми повинні об’єднатися для того, щоб цього досягти, і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, послухайте і ви мене”, – додав Порошенко.

За його словами, “все, що ми робили протягом п’яти років, за великим рахунком, є для молоді, є для майбутнього України”. Як вважає глава держави, “не пройдена точка неповернення”.

“Ось так можна втратити все, що зроблено за останні 5 років. Для цього достатньо зробити помилку у другому турі. Через три години настане 1 квітня. Посміємося і вистачить. З 2 квітня рішуче рухаємося вперед. Друзі, не до жартів, бо потім не насміємося”, – зазначив чинний президент.