Кілмкін: Росія втратить від 7 до 10 млн робочих місць. За пару місяців там буде повний капець

Кілмкін: Росія втратить від 7 до 10 млн робочих місць. За пару місяців там буде повний капець

Ексміністр МЗС України Павло Клімкін висловив власне бачення на дієвість санкційного тиску проти РФ внаслідок вторгнення в Україну.

Власну аналітику він опублікував у соціальній мережі Фейсбук. Цей пост набрав більше семи тисяч реакцій. Подаємо його в оригіналі:

Вже є перші надійні оцінки економічної ізоляції Росії. Через санкції і через небажання відповідального бізнесу працювати з агресором.

Так от: з Росії пішло майже 300 великих компаній. Через це Росія втратить від 7 до 10 млн робочих місць. Це круто.

На жаль, санкції не працюють на повну вже сьогодні, на це потрібен час. В результаті Росія втратить мінімум 10% ВВП, за деякими оцінками навіть до 20%.

Ціни в РФ вже зростають, але справжній капець там буде за пару місяців, коли всі запаси від медичних матеріалів до чіпів завершаться. І тоді вже санкції та ізоляцію відчує кожний росіянин – це дуже добре, адже кожен там має зрозуміти ціну підтримки війни проти нас – поразку імперії має відчути кожен її прихильник.

А заморожені російські активи мають піти на наше відновлення і головне на побудову майбутньої України. В тому числі армії, без якої неможлива безпека України. Яка стане не першою, але й точно не другою. Без цього будь-яка остаточна мирна угода нечесна та немає сенсу.

Кожен злочинець має на повну платити по своїх рахунках.