Хочете бути здоровими? Це вагома причина додати до свого раціону оливкову олію

Хочете бути здоровими? Це вагома причина додати до свого раціону оливкову олію

Оливкова олія може допомогти вам відновитись і бути ефективнішим у своїх справах і цей ефект перевіряли та підтвердили науковці.

Фахівці виявили ще одну корисну властивість оливкової олії.

Виявляється, всього 4 столові ложки оливкової олії очищають артерії і підсилюють позитивний ефект «хорошого холестерину».

Вчені спостерігали за харчуванням і здоров’ям 296 пацієнтів, середній вік яких становив 66 років. Всі добровольці входили в категорію ризику через проблеми з судинами і серцем. Учасників експерименту розділили на три групи, орієнтуючись на їх харчування: перша команда дотримувалася середземноморської дієти з використанням очищеної оливкової олії; друга такого ж типу раціону, але з додаванням горіхів; третя, контрольна харчувалася звичайною здоровою їжею.

Перед початком експерименту і після завершення усі учасники були перевірені на наявність двох типів холестерину. Як з’ясувалося, раціон не сприяв зростанню в крові хорошої органічної сполуки, але покращував його позитивний вплив. У тих, хто споживав оливкову олію спостерігався найбільш помітний ефект.