Ідеальний рецепт мого грузинського друга! Мангал без отворів, солити шашлик тільки на шампурах

Ідеальний рецепт мого грузинського друга! Мангал без отворів, солити шашлик тільки на шампурах

Важко зустріти людину, які не подобаєтсья смак шашлика, звісно, в рахунок не беремо тих, хто не вживає м’яса зовсім. Сьогодні ми поділиомсь досвідом приготування шалика у дещо особливий спосіб.

Про це пише Екоінвест за матеріалами інформаційного ресурсу “Генератор ідей”.

До травневих свят ще далеко, але зима нині така, що погода дозволяє і має в своєму розпорядженні в вихідний день запалити мангал і приготувати соковиті шматочки м’яса за рецептом мого старого знайомого грузинського друга.

Мангал без отворів

Тільки не подумайте, що тут збираються когось вчити. Всі ми знаємо, що в кожному з нас, десь в глибині душі, живе маленький майстер шашликової справи. Мабуть історично так склалось, як із часів коли наші пращури полювали на мамонта і цей елемент виживання власне й кодувався в нашу генетичну пам’ять. Сьогодні варто лише звільнити попередній досвід і розбити все так, як має бути.

Кожен смажить м’ясо по своєму і у кожного з нас, воно виходить ідеальним, ну принаймні, нам так здається.

У даній статті, піде мова про маленькі хитрощі, про які розповів чоловік грузинського позодження грузинський який професійно займається даною справою вже більше двадцяти років, а застосовувати їх, чи ні, вирішувати вже вам.

Перед тим, як почати смажити м’ясо, варто трохи зупинитись на конструкції мангала.

Все геніальне просте тобу найпростіший мангал – ідеальний. А тим паче для домашнього застосування. Товщина металу 3 мм, висота стінок з обв’язкою для жорсткості 18 см.

І найголовніше, без отворів і інших дірок, якщо ви не прихильник горілого і сирого м’яса. Із цього місця ймовірно виникне багато не заперечень, але це не аксіома, а скоріше питання особистих вподобань.

Ну а тепер про головне, яку хитрість використовують професіонали?

Ось на фото нижче шматок свинячої шийки, щоб м’ясо було в два рази соковитіше і м’якше, нарізати м’ясо потрібно поперек волокон.

М’ясо нарізайте лише поперек волокон

І тепер найголовніша порада, чоловік, про якого раніше ми згадували ніколи не додає в маринад сіль. Шматки нарізаються не звично кубиками, а пластинами по 1-2 см. Поперек волокон. За рахунок цього, м’ясо буде рівномірно прожарюватися.

І ще одна порада, якщо ви не використали сіль в маринаді, посоліть м’ясо прямо на шампурах. Спочатку з одного боку, а потім відразу з іншого боку.

Коли м’ясо буде готове, сіль розчиниться в соку. М’ясо вийде дуже соковитим.

Але майте на увазі, що смак буде зовсім іншим, не звичним для вас.

Ще раз нагадаємо, що це не спроба когось вчити, це рецепт приготування шашлика, який користується попитом, протяго великого проміжку часту, і мабуть так відбувається оскільи багатьом людятм такий спосіб приготування подобається.