Які рослини можна садити поруч із трояндами і на якій відстані

Які рослини можна садити поруч із трояндами і на якій відстані

Врощування роянд справа не проста, хоча цікава і навіть прибуткова, якщо підходити із правильної сторони до неї. Дуже важливо в цьому процесі підійти до питання сусідства інших рослин поряд із трояндами, оскільки, як виявляється велика частина успіху буде залежати саме від цього.

Звісно важливим є ще й питання естетики у випадку вирощування в клумбах, тому щоб не заважати розвитку, вони повинні бути обрані правильно. Важливо, щоб рослини відповідали аналогічним вимогам з точки зору розташування та догляду.

Необхідно вибирати рослини, висота яких не перевищує висоту троянди. А також ті, які не створюють занадто багато тіні. В іншому випадку троянда не зможе повністю висохнути після поливу або дощу, що є сприятливою умовою розвитку грибкових захворювань.

При посадці залишайте достатньо місця між трояндами і сусідніми рослинами, щоб все росли комфортно, не заважали один одному і отримували досить сонця і поживних речовин із ґрунту.

Оскільки троянда є одним з найпривабливіших рослин, майже в кожній композиції вона є основним акцентом. Тому вибирайте рослини, які візуально не домінують над трояндою. Вони повинні бути додатковим фоном в колірній композиції.

Самі підходящі «сусіди» для троянд

Клематис або ломонос. Одна з найбільш вдалих комбінацій в саду — це клематис і троянда. Особливо це стосується кучерявих троянд, які прикрашають огорожі і арки.

Клематис любить легку, з гарним дренажем грунт і регулярний полив.

Лаванда — ще одна дуже приваблива комбінація рослин. Ніжні фіолетові квіти лаванди дуже добре поєднуються з білими, жовтими або жовтогарячими трояндами.

Лаванда любить добре дренированную грунт і багато сонячного світла.

Буддлея — цвіте з липня по вересень квітами з ароматом меду і приваблює безліч метеликів. Любить сонце і добре дренированную грунт.

Флокс — ароматне приваблива рослина, що утворить гарні пучки квітів. Любить світло, але може рости і в тіні. Для гарного росту необхідна грунт, яка багата мінералами. Флокси потрібен регулярний полив.

Шавлія — ​​цвіте влітку крихітними фіолетовими квітами. Ніжно підкреслює чарівність троянди. Зростає легко, стійкий до посухи і не переносить рясне кількість вологи. Добре себе почуває в сонячних місцях в грунті з хорошими дренажними властивостями.

Іншими рослинами, придатними для посадки навколо троянд, є ароматичні трави: м’ята, орегано, чебрець, герань. А також квіти і чагарники, такі як: люпин, ірис, гіпсофіла, нарцис, анемона, лобелія.