Як зберегти стосунки на відстані і жити без “цього”

Як зберегти стосунки на відстані і жити без “цього”

Сьогодні дана проблема особливо є актуальною, адже міграція в пошуках заробітку зараз стала звичним явищем у житті пересічного українця.

З цієї та інших причин багато пар стикаються з такою проблемою як стосунки на відстані. Це складно, але пристосуватися до ситуації, коли немає можливості в будь-який момент обійняти кохану людину, все ж таки можна. пише «Погляд». Тож як не дати згаснути почуттям на дистанції? – пише газета «ЯСНО».

Я сумую за тобою

Перший час вам буде здаватися, що розставання – це найгірше випробування в житті, яке тільки могла піднести вам доля.

Люди схильні сприймати зміни як щось негативне, лінуючись знаходити позитивні сторони в цій ситуації. Звичайно, ви будете дзвонити, писати, потім знову дзвонити і говорити про те, як сумуєте за коханою людиною.

Але не варто набридати своїми зізнаннями, адже для вашого чоловіка це теж нелегкий період.

Не переборщити

Якщо ваше життя зупинилося після того, як коханий чоловік опинився далеко від вас – значить, ви щиро любите його, але деколи можете мучити як себе, так і його.

Почніть жити повноцінним життям, організовуйте своє дозвілля таким чином, щоб вам було про що розповісти своєму чоловікові, чим поділитися і що обговорити. Інакше через деякий час те, що ви безпробудно сумуєте, буде сприйнято як небажання адаптуватися до ситуації, з якою довелося зіткнутися. 

Нехай відстань між вами не буде перепоною для тісного спілкування, симпатії і подиву один одного. Намагайтеся додати романтики у ваші регулярні розмови по телефону і повідомлення.

Нехай це будуть повідомлення поза розкладом, якісь веселі речі, приємні несподіванки і нагадування про себе. Так ви почуватиметесь ближче один до одного. Або зробіть сюрприз та приїдьте до коханої людини в інше місто на вихідні.

Проявляйте довіру

Ви ж знаєте, що ваш партнер зайнятий роботою, а тому не варто в ньому сумніватися. Навіть якщо у нього не вийшло зателефонувати вчасно, то він має мати певні причини. Пам’ятайте, що ревнощі – найбільший ворог любові, тож нехай ваші відносини на відстані виявляться сильнішими за них.

Підтримуйте інтимне життя

Звичайно, вам буде дуже бракувати близькості і дотиків, але життя на цьому не закінчується, тому використайте вашу фантазію. З творчістю підійдіть до питання відсутності сексу і скористайтеся сучасними можливостями: спробуйте це по телефону, навчіться писати пікантні СМС тощо – все це розкриє вас з нової сторони і внесе різноманітність у відносини.