Як у Китаї: Зеленський готує “сюрприз” держпрацівникам – “великий брат” слідкуватиме за “слугами народу”

Як у Китаї: Зеленський готує “сюрприз” держпрацівникам – “великий брат” слідкуватиме за “слугами народу”

Глава SingularityU Kyiv Chapter і співорганізатор iForum Ігор Новіков розповів, що новообраний президент мріє зробити владу підконтрольною народу, повідомляють Патріоти України.

“Він реально вважає чиновників, якщо не слугами, то менеджерами призначеними народом. Проблематика – як зробити підзвітність і процеси, в яких бере участь держслужбовець, максимально прозорими. Камери – один з інструментів. Сьогодні є всі технології, щоб знати чиновника краще, ніж він знає себе сам”, – розповів він у інтерв’ю tech.liga.net.

За його словами, новообраний глава держави налаштований на розвиток іновацій в країні, щоб різні сфери економіки запрацювали.

“У нашій країні немає кандидатів, які розбираються у всьому. У кожного є команда, які намагаються сформувати для кандидата карту знань і можливостей з різних сфер. Мене, наприклад, обрадував, той факт, що інновації у команди Зе виявилися не останньою темою і вони мало не з першого дня почали шукати людей, які могли б поділитися з ними цими знаннями”, – говорить Новіков.

Він стверджує, якщо Україна не почне радикально змінюватись найближчим часом, то вона скоро зникне з політичних мап.

“Спираючись на глобальний контекст, можна упевнено стверджувати – від інноваційної політики президента і парламентських виборів, залежить майбутнє України. Якщо протягом 5-10 років Україна радикально не почне змінюватися, її не стане. Наша економіка серйозно застаріла і потребує капітального ремонту. Поки що ми за інерцією рухаємося, але за 3-5 років усе зміниться. Всі, хто зможуть – поїдуть, інші – здадуться, щоб з голоду не вмерти”, – каже співорганізатор iForum.