Як пошити медичну маску в домашніх умовах

Як пошити медичну маску в домашніх умовах

Медичні маски наразі в дефіциті. Та як і всі інші блага людства, вони не завжди існували в сучасному вигляді. А це означає, що якщо ви не маєте запасів індивідуального захисту, ви можете створити їх буквально з нічого.

Ми розповімо вам, як пошити медичну маску вдома.

Насправді, все досить просто. Так, супермаски з клапанами у нас не вийдуть. Проте в умовах карантину та відсутності інших можливостей, ми повинні захиститися настільки, наскільки це можливо.

Нам ТОЧНО потрібно: марля або будь-яка бавовняна натуральна тканина, нитки, голка, резинка.

Бажано ще мати: швейну машинку (можна і руками! просто на машинці легше та швидше), проволочку для фіксацій маски.

  • Тож ваша задача: якщо ви обрали марлю, її, звичайно, потрібно скласти у кілька разів, якщо інша тканина – орієнтуйтеся на товщину.
  • Форма маски вам відома. Прикладайте до свого обличчя, щоб заміряти розміри. Також зробіть складочки на тканині для анатомічного пристосування виробу (дивіться фото).
  • Кожен край виробу можна заметати на машинці, якщо така є. Якщо немає – простим петельним швом руками.
  • Якщо у вас є проволока, вшийте її у верхню частину маски. Так ви зможете коригувати притискання виробу до обличчя.
  • І, звичайно, вам потрібні резинки, щоб фіксувати маску за вухами. Якщо є тоненькі підходящі – чудово. А немає – не зітхайте. За бажання вберегти своє здоров’я, підійде і резинка від спіднього 🙂

ВСЕ! Маска готова!

!!! Такі багаторазові маски потрібно прати та висушувати після кожного використання. Бажано ще і прасувати після прання. Висока температура праски допоможе додатково очистити виріб.

Будьте здорові, бережіть себе та близьких!

Інна ПОЛЯКОВСЬКА