Гравітаційне джерело безкоштовної енергії – новий геніальний винахід

Гравітаційне джерело безкоштовної енергії – новий геніальний винахід

Уявіть собі генератор енергії, який не потребує зовсім ніякого живлення, ні сонця, ні вітру, ні палива, та ще й не дорогий і такий, що можна носити із собою куди завгодно.

Група британських інженерів створили гравітаційне джерело електричної енергії, що не вимагає палива

Команда дизайнерів з компанії Deciwatt, що спеціалізується на проектуванні та виробництві джерел світла створили унікальний гаджет, який працює без застосування будь-яких видів палива. Електрику або світло можна отримати використовуючи потенціал сили тяжіння.

Замовником винаходу стала благодійна організація SolarAid. Волонтери цієї організації ведуть боротьбу з бідністю в африканських країнах. В Африці досі основним джерелом світла, в темний час доби, є гасова лампа.

Цей небезпечний прилад лідирує в списку причин важких травм і смерті серед місцевого населення. Крім того, гасові лампи стають причиною більшості пожеж.

Гравітаційне джерело світла отримало назву – GravityLight. Прилад являє собою корпус, усередині якого мініатюрний генератор, вал якого з’єднаний з системою шестерень, які в свою чергу приводяться в рух противагою. В якості противаги можна використовувати будь-який сипучий матеріал масою 10 кілограм, це може бути земля або пісок.

GravityLight працює наступним чином: пристрій розміщується над поверхнею, противага закріплюється на привідній стрічці, противага опускаючись вниз призводить в рух стрічку, яка, в свою чергу приводить в рух систему шестерень і генератор. Як наслідок, генератор виробляє електричний струм, що живить світлодіодну лампу. Крім лампи, на спеціальні клеми можна підключити зарядний пристрій мобільного телефону.

GravityLight здатен генерувати достатньо енергії для безперервного освітлення протягом 30 хвилин і може повторно використовуватися необмежену кількість разів, досить лише повернути противагу в верхнє положення.

Вартість пристрою зовсім не велика, близько 10 доларів США. Звичайно, для жителів Африки ця вартість є високою, але виробник гарантує окупність через 3 місяці, за рахунок економії палива для гасової лампи. Крім того, він є абсолютно безпечним джерелом освітлення.

Проект створення гравітаційного джерела світла GravityLight є відмінним прикладом роботи краудфандінгових майданчиків Indiegogo. Із залученням сторонніх інвесторів вдалося знайти 400 000 Доларів США для проектних робіт і організації виробництва.