Город – кращий засіб для схуднення: скільки калорій спалюється під час роботи в саду

Город – кращий засіб для схуднення: скільки калорій спалюється під час роботи в саду

Весна – час змін. Саме в цей час більшість жінок вирішують привести свою фігуру в порядок, починають різні марафони і дієти. Чоловіки активно записуються в тренажерний зал і бігають. Все починає розквітати, в тому числі і на присадибній ділянці.

Дача і схуднення

А ви коли-небудь замислювалися над тим, що город може стати прекрасним способом поєднати приємне з корисним? Робота на свіжому повітрі не тільки допоможе скинути зайві кілограми, але і зміцнять організм, наситить його киснем. Крім того, навантаження на організм буде поступовим. А значить, людина не буде відчувати стресу, як при інтенсивному бігу або заняттях фітнесом.

Які ж види робіт допоможуть скинути зайві кілограми

Вченими було підраховано, що найбільше споживання енергії в організмі людини відбувається при косінні трави (близько 400 ккал), а найменше – при посадці насіння (50 ккал на годину). Для того, щоб привести фігуру в потрібну форму, можна зайнятися прибиранням трави (220 ккал), перекопуванням землі (275 ккал на годину) або складанням вуличних меблів (250 ккал). Всі ці заняття пов’язані з нахилом корпусу, рухом руками і ногами, а отже, навантаження буде йти на всі групи м’язів.

Якщо хочете зміцнити руки, то можна пофарбувати паркан чи привести в порядок чагарники (обрізати старі гілки). Енергоспоживання при цих видах робіт складе 180 ккал. А ось навантаження на ноги буде під час копання землі і прополювання грядок (витрата енергії – близько 150 ккал на годину). Прибирання ділянки або збір сміття – теж корисні заняття, при яких витратиться близько 100 ккал на годину.

Отже, якщо ви захочете скинути вагу до літа, але при цьому не відкладати домашні справи, то можна робити це на земельній ділянці або в саду. Калорії при цьому будуть витрачатися на користь: тіло прийде в норму, і город буде в порядку. Не забувайте, що садовий інструмент можна використовувати в якості додаткового навантаження при роботі. Успіхів!