Голова і два вуха: “Слуга народу” Богуцька образила вченого і зганьбилася з вибаченням

Голова і два вуха: “Слуга народу” Богуцька образила вченого і зганьбилася з вибаченням

Схоже, що “Слузі народу” добряче пороблено. Не проходить ні дня щоб хтось із команди Зеленського не впав обличчям в багнюку. Це якийсь треш.

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Єлизавета Богуцька потрапила в скандал, назвавши заступника директора Інституту соціології Національної академії наук України Євгена Головаху “дідусем з позаминулого століття”. Про це пише OBOZREVATEL.

Так парламентарій прокоментувала випуск телепрограми “Свобода слова Савіка Шустера”, учасниками якої були міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет та Євген Головаха. Останній розкритикував результати оцінки чисельності населення України, проведені Кабміном.

“Стоїть зараз Дубілет у Шустера і якийсь Євген Іванович позаминулого століття. Стоять майбутнє і минуле. Треш. І дідусь намагається розповісти Дубілету, як правильно проводити достовірний перепис, якщо двері агентам не відкриває 25% людей. Думаю, що він і телефоном кнопковим користується, а вдома дзвонить з дискового, який увіткнутий в спеціальну розетку”, – написала політик.

3 лютого Єлизавета Богуцька, приносячи вибачення соціологу , написала в Facebook, що його прізвище – Головко; депутат виправила помилку тільки після того, як їй на це вказали в коментарях.

“Кілька днів тому я написала пост про Дмитра Дубілета в програмі Шустера. Його опонента назвала “якимось Євгеном Івановичем з позаминулого століття”. Виявилося, що це дуже відомий соціолог Головаха. І виходить, що я образила людину, назвавши його “якимось, з далекого минулого” і “совком”. Приношу свої вибачення Євгену Івановичу Головасі”, – написала Богуцька.


Користувачів Мережі обурила поведінка політика.

“Слугам”, схоже, навіть адекватно вибачитися не по силам”, – прокоментував пост слуги народу політолог Євген Магда.

Гостро відреагував і політолог Олексій Голобуцький.

“Богуцька нібито вибачилася перед соціологом Євгеном Головахою за те, що назвала того “якимось Євгеном Івановичем позаминулого сторіччя” – при тому, що сам пост з образою досі спокійно висить у неї на сторінці. І вибачення більше схоже на обурення, що вона тепер майже не має можливості плюватися в кого завгодно отрутою – змушують вибачатися”, – написав він.

Нагадаємо, Єлизавета Богуцька прославилася після того, як показала свою переписку про нібито підготовку путчу екс-президентом Петром Порошенком.